Zondag 24 september Langeberg 1 - Weltania 1


Quint Bol speler van JO9-1


Zondag 24 september 14:30 uur


Langeberg 1 - Weltania 1

s.v. Langeberg

Sportpark In de Struiken Brunssum
Hendrick Avercamp 1
6445 EK BRUNSSUM
Tel: 045-5253877

Correspondentieadres s.v. Langeberg
Frans Halsstraat 20
6445 EH Brunssum 


Contributie:
Roger Gordijn
Tel: 045-5254389

ING 3524146
NL69INGB0003524146
t.a.v. s.v. Langeberg
Brunssum

Najaarscompetitie Seizoen 2017-2018

Team   Datum Tijd Thuis team   Uit team Uitslag
JO17 O 27-8-2017 19:00 Langeberg JO17 - Groene Ster JO17-2  
               
MO13-1 B 1-9-2017 19:00 Chevremont MO13-1 - Langeberg MO13-1  
               
JO19-1   2-9-2017          
MO19-1   2-9-2017          
JO17-1 B 2-9-2017 14:45 SV Brunssum JO17-1G - Langeberg JO17-1 1 - 7 
JO17-2 B 2-9-2017          
JO15-1 B 2-9-2017 12:00 Langeberg JO15-1 - Haanrade JO15-1 0 - 5 
MO15-1 B 2-9-2017 13:30 Langeberg MO15-1 - SJO Weltania Bekkerveld MO15-1 2 - 0 
JO13-1 B 2-9-2017 10:45 Langeberg JO13-1 - Schinveld/Arx ICT JO13-2G 5 - 0 
MO13-1 B 2-9-2017          
JO12-1   2-9-2017          
JO11-1 B 2-9-2017 09:30 Langeberg JO11-1 - Sporting Sittard'13 JO11-1 15 - 1 
JO11-2 B 2-9-2017 10:00 SVN/BtB Consultancy JO11-1 - Langeberg JO11-2 5 - 4 
JO11-3 B 2-9-2017 09:00 UOW '02 JO11-4 - Langeberg JO11-3 3 - 2 
JO11-4   2-9-2017          
JO9-1 B 2-9-2017 10:00 Sittard JO9-1 - Langeberg JO9-1 9 - 6 
JO8-1 B 2-9-2017 09:30 Langeberg JO8-1 - Groene Ster JO8-4 13 - 2 
JO7-1/2   2-9-2017 13.00  sv Brunssum JO7-1  Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2   
               
JO17-1 B 6-9-2017 19.30 Langeberg JO17-2 - Langeberg JO17-3  
               
JO19-1 B 9-9-2017 15:00 NEC92/vloerenboulev. JO19-1 - Langeberg JO19-1 1 - 0 
MO19-1 B 9-9-2017 15:15 Langeberg MO19-1 - SJO Weltania Bekkerveld MO19-1 2 - 4 
JO17-1 B 9-9-2017 13:30 Langeberg JO17-1 - Schinveld/Arx ICT JO17-1 1 - 1 
JO17-2 B 9-9-2017 15:00 BSV Limburgia/Kamerl JO17-3 - Langeberg JO17-2 AFG 
JO15-1 B 9-9-2017 14:00 Schinveld/Arx ICT JO15-1 - Langeberg JO15-1 4 - 0 
MO15-1 B 9-9-2017 13:15 Groene Ster MO15-3 - Langeberg MO15-1 0 - 4 
JO13-1 B 9-9-2017 11:00 BSV Limburgia/Kamerl JO13-2 - Langeberg JO13-1 1 - 6 
MO13-1 B 9-9-2017 11:30 Langeberg MO13-1 - Chevremont MO13-1 7 - 5 
JO12-1 C 9-9-2017          
JO11-1 B 9-9-2017 10:30 SVM JO11-1 - Langeberg JO11-1 2 - 1 
JO11-2 B 9-9-2017 09:30 Langeberg JO11-2 - SJO DMJ16 JO11-2 1 - 1 
JO11-3 B 9-9-2017 09:30 Langeberg JO11-3 - SJO Weltania Bekkerveld JO11-11 3 - 3 
JO11-4   9-9-2017          
JO9-1 B 9-9-2017 09:30 Langeberg JO9-1 - EVV JO9-1G 9 - 8 
JO8-1 B 9-9-2017 10:00 SJO DMJ16 JO8-1 - Langeberg JO8-1 2 - 8 
JO7-1/2 B 9-9-2017 10:00 EHC/Heuts JO7-1 - Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2  
               
JO19-1 O 14-9-2017 19:00 Langeberg JO19-1 - Sporting Heerlen JO19-1  
               
JO19-1 B 16-9-2017 15:15 Langeberg JO19-1 - Schinveld/Arx ICT JO19-1 2 - 3 
MO19-1 B 16-9-2017 13:30 V.V. Schaesberg MO19-1 - Langeberg MO19-1 6 - 0 
JO17-1 B 16-9-2017 15:00 SJO DMJ16 JO17-2 - Langeberg JO17-1 1 - 2 
JO17-2 B 16-9-2017 13:30 Langeberg JO17-2 - Sporting Heerlen JO17-2 2 - 5
JO15-1 B 16-9-2017     -    
MO15-1 B 16-9-2017 09:45 ST UOW'02/Abdissenbosch/LHC MO15-2 - Langeberg MO15-1 4 - 0 
JO13-1 B 16-9-2017 11:15 SJO DMJ16 JO13-1G - Langeberg JO13-1 Afgelast 
MO13-1 B 16-9-2017 13:00 Sittard MO13-1 - Langeberg MO13-1 2 - 8 
JO12-1 C 16-9-2017 11:30 Langeberg JO12-1 - Berg'28 JO12-1 3 - 8 
JO11-1 B 16-9-2017 09:30 Langeberg JO11-1 - BSV Limburgia/Kamerl JO11-2 3 - 0 
JO11-2 B 16-9-2017 09:00 ST Voerendaal/RKSVB JO11-3 - Langeberg JO11-2 0 - 4 
JO11-3 B 16-9-2017 09:30 Langeberg JO11-3 - RKTSV JO11-1 2 - 8 
JO11-4   16-9-2017          
JO9-1 B 16-9-2017 09:00 BSV Limburgia/Kamerl JO9-1 - Langeberg JO9-1 1 - 20 
JO8-1 B 16-9-2017          
JO7-1/2 B 16-9-2017          
               
MO15-1 O 20-9-2017 19.15 Langeberg MO15-1 - Schaesberg MO15-1  
               
JO19-1 C 23-9-2017 14:35 Sporting Heerlen JO19-1 - Langeberg JO19-1  
MO19-1 C 23-9-2017 13:00 Langeberg MO19-1 - Merefeldia MO19-1  
JO17-1 C 23-9-2017 14:00 Schinveld/Arx ICT JO17-1 - Langeberg JO17-1  
JO17-2 C 23-9-2017 13:45 Spaubeek JO17-1 - Langeberg JO17-2  
JO15-1 C 23-9-2017 11:30 Langeberg JO15-1 - Sporting Heerlen JO15-2  
MO15-1 C 23-9-2017 13:00 Langeberg MO15-1 - Groene Ster MO15-2  
JO13-1 C 23-9-2017          
MO13-1 C 23-9-2017 11:30 Langeberg MO13-1 - ST LHC/UOW'02/Abdissenbosch MO13-2  
JO12-1 C 23-9-2017 11:45 Sporting Heerlen JO12-1 - Langeberg JO12-1  
JO11-1 C 23-9-2017 09:30 Langeberg JO11-1 - Groene Ster JO11-2  
JO11-2 C 23-9-2017 09:30 Langeberg JO11-2 - Groene Ster JO11-3  
JO11-3 C 23-9-2017 09:30 EHC/Heuts JO11-3 - Langeberg JO11-3  
JO11-4 C 23-9-2017 11.30   Langeberg JO11-4M  Scharn JO11-7   
JO9-1 C 23-9-2017 09:45 FC Hoensbroek JO9-1 - Langeberg JO9-1  
JO8-1 C 23-9-2017 09:30 Langeberg JO8-1 - SJO Weltania Bekkerveld JO8-2  
JO7-1/2 C 23-9-2017 09:30 Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2 - Passart-VKC JO7-1  
               
JO12-1 C 25-9-2017 18:45 Havantia JO12-1 - Langeberg JO12-1  
               
JO15-1 B 27-9-2017 19.30 Langeberg JO15-1 - LHC JO15-1  
               
JO12-1 C 28-9-2017 18.30 Langeberg JO12-1 - NEC'92 JO12-1  
               
JO19-1 C 30-9-2017 13:30 Langeberg JO17-1 - BSV Limburgia/Kamerl JO17-2  
MO19-1 C 30-9-2017 14:00 SJO Heuvelland MO19-1 - Langeberg MO19-1  
JO17-1 C 30-9-2017 13:30 Langeberg JO17-1 - BSV Limburgia/Kamerl JO17-2  
JO17-2 C 30-9-2017          
JO15-1 C 30-9-2017 13:00 SV Brunssum JO15-1 - Langeberg JO15-1  
MO15-1 C 30-9-2017 09:30 ST LHC/UOW'02/Abdissenbosch MO15-3 - Langeberg MO15-1  
JO13-1 C 30-9-2017 11:30 Langeberg JO13-1 - Sporting Heerlen JO13-2  
MO13-1 C 30-9-2017     -    
JO12-1 C 30-9-2017     -    
JO11-1 C 30-9-2017 11:00 Passart VKC JO11-1 - Langeberg JO11-1  
JO11-2 C 30-9-2017 10:30 V.V. Schaesberg JO11-3 - Langeberg JO11-2  
JO11-3 C 30-9-2017 09:30 Langeberg JO11-3 - De Leeuw JO11-4G  
JO11-4 C 30-9-2017 09:30 SVO DVC"16 JO11-1M - Langeberg JO11-4M  
JO9-1 C 30-9-2017 09:30 Langeberg JO9-1 - SJO Weltania Bekkerveld  JO9-2  
JO8-1 C 30-9-2017 09:00 UOW '02 JO8-2 - Langeberg JO8-1  
JO7-1/2 C 30-9-2017 09:00 Sporting Heerlen JO7-1/Sporting Heerlen JO7-2 - Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2  
               
JO19-1 C 7-10-2017 15:00 Haslou JO19-2 - Langeberg JO19-1  
MO19-1 C 7-10-2017          
JO17-1 C 7-10-2017 15:00 De Leeuw JO17-2G - Langeberg JO17-1  
JO17-2 C 7-10-2017 15:30 Groene Ster JO17-3 - Langeberg JO17-2  
JO15-1 C 7-10-2017 12:00 Langeberg JO15-1 - EHC/Heuts JO15-1  
MO15-1 C 7-10-2017 13:30 Langeberg MO15-1 - Haanrade MO15-1  
JO13-1 C 7-10-2017 11:30 Groene Ster JO13-2 - Langeberg JO13-1  
MO13-1 C 7-10-2017 11:30 Langeberg MO13-1 - Sittard MO13-1  
JO12-1 C 7-10-2017 11:30 Langeberg JO12-1 - SVME JO12-1  
JO11-1 C 7-10-2017 09:30  Langeberg JO11-1  - SJO Weltania Bekkerveld JO11-3   
JO11-2 C 7-10-2017 11:30 UOW '02 JO11-1 - Langeberg JO11-2  
JO11-3 C 7-10-2017 11:00 Amstenrade JO11-3 - Langeberg JO11-3  
JO11-4 C 7-10-2017 12:00 SJO ZW'19-SVS JO11-5G - Langeberg JO11-4M  
JO9-1 C 7-10-2017 11:00 ST Schimmert/GSV'28 JO9-1 - Langeberg JO9-1  
JO8-1 C 7-10-2017 09:30 Langeberg JO8-1 - FC Kerkrade - West JO8-6  
JO7-1/2 C 7-10-2017 09:30 Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2 - Groene Ster JO7-1/Groene Ster JO7-2  
               
JO19-1 C 14-10-2017 15:15 Langeberg JO19-1 - SJO DMJ16 JO19-1  
MO19-1 C 14-10-2017 15:00 SJO Weltania Bekkerveld MO19-1 - Langeberg MO19-1  
JO17-1 C 14-10-2017 13:30 Langeberg JO17-1 - vv Alfa Sport JO17-2  
JO17-2 C 14-10-2017 13:30 Langeberg JO17-2 - UOW '02 JO17-3  
JO15-1 C 14-10-2017 13:00 BSV Limburgia/Kamerl JO15-2 - Langeberg JO15-1  
MO15-1 C 14-10-2017 13:30 V.V. Schaesberg MO15-1 - Langeberg MO15-1  
JO13-1 C 14-10-2017 10:45 Langeberg JO13-1 - EHC/Heuts JO13-1  
MO13-1 C 14-10-2017 11:00 Chevremont MO13-1 - Langeberg MO13-1  
JO12-1 C 14-10-2017          
JO11-1 C 14-10-2017 11:00 Sporting Heerlen JO11-2 - Langeberg JO11-1  
JO11-2 C 14-10-2017 09:30 Langeberg JO11-2 - SVN/BtB Consultancy JO11-1  
JO11-3 C 14-10-2017 09:30 Langeberg JO11-3 - Sporting Heerlen JO11-5  
JO11-4 C 14-10-2017 11:30 Langeberg JO11-4M - Groene Ster JO11-5M  
JO9-1 C 14-10-2017          
JO8-1 C 14-10-2017 09:30 Amstenrade JO8-1 - Langeberg JO8-1  
JO7-1/2 C 14-10-2017          
               
JO19-1 C 28-10-2017 14:45 UOW '02 JO19-2 - Langeberg JO19-1  
MO19-1 C 28-10-2017 15:15 Langeberg MO19-1 - V.V. Schaesberg MO19-1  
JO17-1 C 28-10-2017 15:15 Chevremont JO17-1 - Langeberg JO17-1  
JO17-2 C 28-10-2017 13:30 RKHBS JO17-2 - Langeberg JO17-2  
JO15-1 C 28-10-2017 12:00 Langeberg JO15-1 - De Leeuw JO15-2G  
MO15-1 C 28-10-2017 13:30 Langeberg MO15-1 - Sittard MO15-1  
JO13-1 C 28-10-2017 11:45 VV ALFA SPORT JO13-2 - Langeberg JO13-1  
MO13-1 C 28-10-2017 11:30 Langeberg MO13-1 - Scharn MO13-1  
JO12-1 C 28-10-2017 11:30 Langeberg JO12-1 - Geulsche Boys JO12-1  
JO11-1 C 28-10-2017 09:30 Langeberg JO11-1 - vv Schaesberg JO11-2  
JO11-2 C 28-10-2017 10:45 Laura/Hopel Comb JO11-2 - Langeberg JO11-2  
JO11-3 C 28-10-2017 09:00 UOW '02 JO11-4 - Langeberg JO11-3  
JO11-4 C 28-10-2017          
JO9-1 C 28-10-2017 11:00 RKHBS JO9-1 - Langeberg JO9-1  
JO8-1 C 28-10-2017 09:30 Langeberg JO8-1 - Chevremont JO8-1G  
JO7-1/2 C 28-10-2017          
               
JO19-1 C 4-11-2017 15:15 Langeberg JO19-1 - V.V. Schaesberg JO19-2  
MO19-1 C 4-11-2017 12:30 MMC Weert MO19-1 - Langeberg MO19-1  
JO17-1 C 4-11-2017 13:30 Langeberg JO17-1 - NEC92/vloerenboulev. JO17-1  
JO17-2 C 4-11-2017 13:30 Langeberg JO17-2 - Walram JO17-3  
JO15-1 C 4-11-2017 13:45 Chevremont JO15-1 - Langeberg JO15-1  
MO15-1 C 4-11-2017 10:00 Keer MO15-1 - Langeberg MO15-1  
JO13-1 C 4-11-2017          
MO13-1 C 4-11-2017 10:00 Geulsche Boys MO13-1 - Langeberg MO13-1  
JO12-1 C 4-11-2017 10:30 vv SCM JO12-1 - Langeberg JO12-1  
JO11-1 C 4-11-2017 10:00 Groene Ster JO11-2 - Langeberg JO11-1  
JO11-2 C 4-11-2017 09:30 Langeberg JO11-2 - Sporting Heerlen JO11-3  
JO11-3 C 4-11-2017 09:30 Langeberg JO11-3 - VV ALFA SPORT JO11-4  
JO11-4 C 4-11-2017 09:00 Keer JO11-2M - Langeberg JO11-4M  
JO9-1 C 4-11-2017 09:30 Langeberg JO9-1 - vv Schaesberg JO9-2  
JO8-1 C 4-11-2017 09:00 UOW '02 JO8-1 - Langeberg JO8-1  
JO7-1/2 C 4-11-2017 09:00 De Leeuw JO7-1/De Leeuw JO7-2 - Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2  
               
MO15-1 O 8-11-2017 19.15 Langeberg MO15-1 - FSV 09 Geilenkirchen MO15-1  
               
JO19-1 C 11-11-2017 15:00 NEC92/vloerenboulev. JO19-1 - Langeberg JO19-1  
MO19-1 C 11-11-2017 15:15 Langeberg MO19-1 - SVO DVC"16 MO19-1  
JO17-1 C 11-11-2017 14:45 SV Brunssum JO17-1G - Langeberg JO17-1  
JO17-2 C 11-11-2017 14:30 WDZ JO17-2 - Langeberg JO17-2  
JO15-1 C 11-11-2017 12:00 Langeberg JO15-1 - ST Voerendaal/RKSVB JO15-2  
MO15-1 C 11-11-2017 13:30 Langeberg MO15-1 - ST UOW'02/Abdissenbosch/LHC MO15-2  
JO13-1 C 11-11-2017 13:00 Amstenrade JO13-1G - Langeberg JO13-1  
MO13-1 C 11-11-2017 11:30 Langeberg MO13-1 - Groene Ster MO13-1  
JO12-1 C 11-11-2017 11:30 Langeberg JO12-1 - Bunde JO12-1  
JO11-1 C 11-11-2017 09:30 Langeberg JO11-1 - Passart VKC JO11-1  
JO11-2 C 11-11-2017 08:30 SJO Weltania Bekkerveld JO11-4 - Langeberg JO11-2  
JO11-3 C 11-11-2017 10:00 FC Hoensbroek JO11-3 - Langeberg JO11-3  
JO11-4 C 11-11-2017 11:30 Langeberg JO11-4M - SVO DVC"16 JO11-1M  
JO9-1 C 11-11-2017 09:30 Schinveld/ARX ICT  JO9-1 - Langeberg JO9-1  
JO8-1 C 11-11-2017 09:30 Langeberg JO8-1 - Groene Ster JO8-3  
JO7-1/2 C 11-11-2017 09:30 Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2 - BSV Limburgia/Kamerl JO7-1  
               
JO19-1 C 18-11-2017 15:15 Langeberg JO19-1 - Amstenrade JO19-1  
MO19-1 C 18-11-2017 14:00 RKHSV MO19-1 - Langeberg MO19-1  
JO17-1 C 18-11-2017 13:30 Langeberg JO17-1 - Rimburg JO17-1  
JO17-2 C 18-11-2017 13:30 Langeberg JO17-2 - BSV Limburgia/Kamerl JO17-3  
JO15-1 C 18-11-2017 13:00 Amstenrade JO15-1 - Langeberg JO15-1  
MO15-1 C 18-11-2017 13:15 De Ster MO15-1 - Langeberg MO15-1  
JO13-1 C 18-11-2017 10:45 Langeberg JO13-1 - De Leeuw JO13-2G  
MO13-1 C 18-11-2017 10:45 Leonidas - W MO13-1 - Langeberg MO13-1  
JO12-1 C 18-11-2017 12:00 SCG JO12-1 - Langeberg JO12-1  
JO11-1 C 18-11-2017 11:30 Schinveld/Arx ICT JO11-2 - Langeberg JO11-1  
JO11-2 C 18-11-2017 09:30 Langeberg JO11-2 - Sylvia JO11-1  
JO11-3 C 18-11-2017 09:30 Langeberg JO11-3 - Schinveld/Arx ICT JO11-3  
JO11-4 C 18-11-2017 11:30 Langeberg JO11-4M - SJO ZW'19-SVS JO11-5G  
JO9-1 C 18-11-2017 09:30   Langeberg JO9-1  Sporting Heerlen JO9-1   
JO8-1 C 18-11-2017 09:30 Laura/Hopel Comb JO8-1 - Langeberg JO8-1  
JO7-1/2 C 18-11-2017 09:30 FC Hoensbroek JO7-1G - Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2  
               
JO19-1 C 25-11-2017 14:00 Vaesrade JO19-1 - Langeberg JO19-1  
MO19-1 C 25-11-2017 15:15 Langeberg MO19-1 - ST SVH'39/Vesta MO19-1  
JO17-1 C 25-11-2017 13:15 Groene Ster JO17-2 - Langeberg JO17-1  
JO17-2 C 25-11-2017          
JO15-1 C 25-11-2017 12:00 Langeberg JO15-1 - Groene Ster JO15-2  
MO15-1 C 25-11-2017 13:30 Langeberg MO15-1 - Groene Ster MO15-3  
JO13-1 C 25-11-2017 10:45 Langeberg JO13-1 - SJO DMJ16 JO13-1G  
MO13-1 C 25-11-2017 11:30 Langeberg MO13-1 - SVO DVC"16 MO13-1  
JO12-1 C 25-11-2017 11:30 Langeberg JO12-1 - KCC'13 JO12-1  
JO11-1 C 25-11-2017 09:30 Langeberg JO11-1 - V.V. Schaesberg JO11-2  
JO11-2 C 25-11-2017 10:30 FC Kerkrade - West JO11-4 - Langeberg JO11-2  
JO11-3 C 25-11-2017 08:45 SJO Weltania Bekkerveld JO11-11 - Langeberg JO11-3  
JO11-4 C 25-11-2017 10:00 Groene Ster JO11-5M - Langeberg JO11-4M  
JO9-1 C 25-11-2017 09:30 Langeberg JO9-1 - ST Voerendaal/RKSVB JO9-1  
JO8-1 C 25-11-2017 09:30 Langeberg JO8-1 - EHC/Heuts JO8-2  
JO7-1/2 C 25-11-2017 11:15 Groene Ster JO7-3 - Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2  
               
JO19-1 C 2-12-2017 15:15 Langeberg JO19-1 - Schinveld/Arx ICT JO19-1  
MO19-1 C 2-12-2017 14:00 RKVVL/Polaris MO19-1 - Langeberg MO19-1  
JO17-1 C 2-12-2017 13:30 Langeberg JO17-1 - UOW '02 JO17-2  
JO17-2 C 2-12-2017 13:30 Langeberg JO17-2 - Sporting Heerlen JO17-2  
JO15-1 C 2-12-2017 13:15 UOW '02 JO15-2 - Langeberg JO15-1  
MO15-1 C 2-12-2017 11:30 SJO BMR/SNC'14 MO15-1 - Langeberg MO15-1  
JO13-1 C 2-12-2017 12:00 SVM JO13-1 - Langeberg JO13-1  
MO13-1 C 2-12-2017 09:30 SJO BMR/SNC'14 MO13-1 - Langeberg MO13-1  
JO12-1 C 2-12-2017 11:00 RKHBS JO12-1 - Langeberg JO12-1  
JO11-1 C 2-12-2017 09:30 Langeberg JO11-1 - De Leeuw JO11-1  
JO11-2 C 2-12-2017 09:30 Langeberg JO11-2 - Chevremont JO11-2  
JO11-3 C 2-12-2017 10:00 V.V. Schaesberg JO11-6 - Langeberg JO11-3  
JO11-4 C 2-12-2017          
JO9-1 C 2-12-2017 10:30 KVC Oranje JO9-1 - Langeberg JO9-1  
JO8-1 C 2-12-2017 09:30 Langeberg JO8-1 - SJO DMJ16 JO8-1  
JO7-1/2 C 2-12-2017 09:30 Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2 - NEC92/vloerenboulev. JO7-1  
               
JO19-1 C 9-12-2017 15:15 Chevremont JO19-1 - Langeberg JO19-1  
MO19-1 C 9-12-2017          
JO17-1 C 9-12-2017 13:15 SJO Weltania Bekkerveld JO17-3 - Langeberg JO17-1  
JO17-2 C 9-12-2017 12:00 ST FC Hoensbroek/RKSV Minor/Wijnandia JO17-3 - Langeberg JO17-2  
JO15-1 C 9-12-2017 12:00 Langeberg JO15-1 - FC Hoensbroek JO15-2  
MO15-1 C 9-12-2017 13:30 Langeberg MO15-1 - Leonidas - W MO15-1  
JO13-1 C 9-12-2017 10:45 Langeberg JO13-1 - ST Wijnandia/RKSV Minor JO13-1  
MO13-1 C 9-12-2017 11:30 Langeberg MO13-1 - ST LHC/UOW'02/Abdissenbosch MO13-1  
JO12-1 C 9-12-2017          
JO11-1 C 9-12-2017 10:15 BSV Limburgia/Kamerl JO11-3 - Langeberg JO11-1  
JO11-2 C 9-12-2017 11:00 RKHBS JO11-3 - Langeberg JO11-2  
JO11-3 C 9-12-2017 09:30 Langeberg JO11-3 - BSV Limburgia/Kamerl JO11-4  
JO11-4 C 9-12-2017          
JO9-1 C 9-12-2017 09:30 Langeberg JO9-1 - ST RKSV Minor/Wijnandia JO9-1G  
JO8-1 C 9-12-2017 08:30 FC Kerkrade - West JO8-4 - Langeberg JO8-1  
JO7-1/2 C 9-12-2017          
               

Copyright © 2011-2017 s.v. Langeberg. Realisatie : eMBee IT Solutions

top