s.v. Langeberg

Sportpark In de Struiken Brunssum
Hendrick Avercamp 1
6445 EK BRUNSSUM
Tel: 045-5253877

Correspondentieadres s.v. Langeberg
Frans Halsstraat 20
6445 EH Brunssum 


Contributie:
Roger Gordijn
Tel: 045-5254389

ING 3524146
NL69INGB0003524146
t.a.v. s.v. Langeberg
Brunssum

Gebruiksvoorschrift

Kunstgrasveld gemeente Brunssum

 Najaarscompetitie Seizoen 2018-2019

Team   Datum Tijd Thuisteam   Uitteam Uitslag
JO19-1 B 1-9-2018 15:00 NEC92/vloerenboulev. JO19-1 - Langeberg JO19-1 6 - 0 
JO19-2 B 1-9-2018 15:15 Langeberg JO19-2 - SJO DMJ16 JO19-2 3 - 7 
JO17-1 B 1-9-2018 13:15 UOW '02 JO17-2 - Langeberg JO17-1 14 - 2 
JO15-1 B 1-9-2018 13:30 Schinveld/Arx ICT JO15-1 - Langeberg JO15-1 8 - 0 
JO13-1 B 1-9-2018 11:30 Langeberg JO13-1 - SJO Weltania Bekkerveld JO13-2 0 - 3 
JO12-1 B 1-9-2018 11:30 Langeberg JO12-1 - De Ster JO12-1G 4 - 3 
JO12-2 B 1-9-2018 10:15 Voerendaal JO12-1G - Langeberg JO12-2 4 - 2 
JO11-1 B 1-9-2018 09:30 Langeberg JO11-1 - UOW '02 JO11-2 5 - 1 
JO11-2 B 1-9-2018 vrij        
JO10-1 B 1-9-2018 11:00 SJO DMJ16 JO10-1 - Langeberg JO10-1 1 - 18 
JO9-1 B 1-9-2018 vrij        
JO8-1 B 1-9-2018 09:30 Langeberg JO8-1 - UOW '02 JO8-2 10 - 0 
JO8-2 B 1-9-2018 09:30 Langeberg JO8-2G - BSV Limburgia/Kamerl JO8-1 0 - 11 
MO19-1 B 1-9-2018 14:30 ST F.C. Roerdalen/SVH'39 MO19-1 - Langeberg MO19-1 4 - 1 
MO17-1 B 1-9-2018 15:00 Langeberg MO17-1 - Caesar MO17-1 0 - 4 
MO15-1 B 1-9-2018 13:30 Langeberg MO15-1 - Groene Ster MO15-2 1 - 0 
               
JO19-1 B 8-9-2018 15:15 Langeberg JO19-1 - Groene Ster JO19-1 0 - 3 
JO19-2 B 8-9-2018 16:00 KVC Oranje JO19-2 - Langeberg JO19-2 AFG 
JO17-1 B 8-9-2018 12:00 Langeberg JO17-1 - SVN/BtB Consultancy JO17-1 4 - 1 
JO15-1 B 8-9-2018 13:30 Langeberg JO15-1 - SV Brunssum JO15-1 4 - 6 
JO13-1 B 8-9-2018 12:00 Schinveld/Arx ICT JO13-1G - Langeberg JO13-1 10 - 1 
JO12-1 B 8-9-2018 11:30 Langeberg JO12-2 - EHC/Heuts JO12-2 14 - 0 
JO11-1 B 8-9-2018 10:00 SVN/BtB Consultancy JO11-1 - Langeberg JO11-1 6 - 3 
JO11-2 B 8-9-2018 09:30 Langeberg JO11-2 - BSV Limburgia/Kamerl JO11-2 0 - 6 
JO10-1 B 8-9-2018 vrij        
JO9-1 B 8-9-2018 09:30 Langeberg JO9-1 - SV Brunssum JO9-1 3 - 3 
JO8-1 B 8-9-2018 09:00 De Leeuw JO8-1 - Langeberg JO8-1 0 - 6 
JO8-2 B 8-9-2018 10:00 Schinveld/Arx ICT JO8-1 - Langeberg JO8-2G 17 - 0 
MO17-1 B 8-9-2018 15:50 FC Hoensbroek MO17-1 - Langeberg MO17-1 5 - 1 
MO15-1 B 8-9-2018 10:00 ST UOW'02/LHC MO15-3 - Langeberg MO15-1 0 - 12 
               
JO12-2 B 12-9-2018 18:15 Langeberg JO12-2 - Groene Ster JO12-1 11 - 0 
               
JO19-1 B 15-9-2018 vrij        
JO19-2 B 15-9-2018 vrij        
JO17-1 B 15-9-2018 12:00 Langeberg JO17-1 - Schinveld/Arx ICT JO17-1 2 - 10 
JO15-1 B 15-9-2018 14:30 De Leeuw JO15-1G - Langeberg JO15-1 1- 0 
JO13-1 B 15-9-2018 11:30 Langeberg JO13-1 - SV Brunssum JO13-1 4 - 1 
JO12-1 B 15-9-2018 12:00 EHC/Heuts JO12-1 - Langeberg JO12-1 2 - 2 
JO12-2 B 15-9-2018 vrij        
JO11-1 B 15-9-2018 09:30 Langeberg JO11-1 - ST Abdissenbosch/Sylvia JO11-1G 0 - 9 
JO11-2 B 15-9-2018 09:30 Langeberg JO11-2 - Groene Ster JO11-2 1 - 13 
JO10-1 B 15-9-2018 10:00 Groene Ster JO10-1 - Langeberg JO10-1 1 - 15 
JO9-1 B 15-9-2018 10:15 De Leeuw JO9-1 - Langeberg JO9-1 10 - 4 
JO8-1 B 15-9-2018 09:00 Groene Ster JO8-3 - Langeberg JO8-1 1 - 16 
JO8-2 B 15-9-2018 vrij        
MO19-1 B 15-9-2018 15:00 Langeberg MO19-1 - Haelen MO19-1 AFG 
MO17-1 B 15-9-2018 vrij        
MO15-1 B 15-9-2018 14:00 Slekker Boys MO15-1 - Langeberg MO15-1 1 - 2 
               
JO19-1 C 22-9-2018 vrij        
JO19-2 C 22-9-2018 15:00 V.V. Schaesberg JO19-2 - Langeberg JO19-2 3 - 2 
JO17-1 C 22-9-2018 12:00 Langeberg JO17-1 - Caesar JO17-2 2 - 1 
JO15-1 C 22-9-2018 vrij        
JO13-1 C 22-9-2018 11:15 Langeberg JO13-1 - Chevremont JO13-1 0 - 2 
JO12-1 C 22-9-2018 09:30 Langeberg JO12-1 - Sporting Heerlen JO12-1 2 - 2 
JO12-2 C 22-9-2018 vrij        
JO11-1 C 22-9-2018 09:30 Langeberg JO11-1 - SJO Weltania Bekkerveld JO11-3 2 - 6 
JO11-2 C 22-9-2018 09:30 FC Hoensbroek JO11-2 - Langeberg JO11-2 4 - 0  
JO10-1 C 22-9-2018 10:15 UOW '02 JO10-2 - Langeberg JO10-1 8 - 2 
JO9-1 C 22-9-2018 09:30 FC Hoensbroek JO9-1  Langeberg JO9-1  1 - 8 
JO9-2 C 22-9-2018 09:30 Langeberg JO9-2G - FC Hoensbroek JO9-2 0 - 9 
JO8-1 C 22-9-2018 vrij        
JO8-2 C 22-9-2018 09:30 Langeberg JO8-2G - De Leeuw JO8-2 0 - 11 
MO19-1 C 22-9-2018 15:00 V.V. Schaesberg MO19-1 - Langeberg MO19-1  
MO17-1 C 22-9-2018 vrij        
MO15-1 C 22-9-2018 12:30 ST UOW'02/LHC MO15  Langeberg MO15-1  8 - 2 
               
JO8-1 C 26-9-2018 18:15 Langeberg JO8-1 - Groene Ster JO8-2 10 - 2 
               
JO19-1 C 29-9-2018 vrij        
JO19-2 C 29-9-2018 15:15 Langeberg JO19-2 - Amstenrade JO19-1 1 - 7 
JO17-1 C 29-9-2018 vrij        
JO15-1 C 29-9-2018 13:30 Langeberg JO15-1 - SJO Weltania Bekkerveld JO15-2 0 - 16
JO13-1 C 29-9-2018 13:00 FC Kerkrade - West JO13-2 - Langeberg JO13-1 2 - 4
JO12-1 C 29-9-2018 12:00 EHC/Heuts JO12-1 - Langeberg JO12-1 6 - 4
JO12-2 C 29-9-2018 11:30 Langeberg JO12-2 - ST Voerendaal/RKSVB JO12-1 5 - 3
JO11-1 C 29-9-2018 10:00 EHC JO11-1 - Langeberg JO11-1 4 - 6
JO11-2 C 29-9-2018 09:30 Langeberg JO11-2 - Chevremont JO11-1 0 - 10
JO10-1 C 29-9-2018 09:30 Langeberg JO10-1  EHC JO10-3  29 - 3
JO9-1 C 29-9-2018 09:30 Langeberg JO9-1 - Caesar JO9-1 12 - 1
JO9-2 C 29-9-2018 10:00 Schinveld ARX/ICT JO9-1 - Langeberg JO9-2G 7 - 1
JO8-1 C 29-9-2018 09:00 ST RKSV Minor/Wijnandia JO8-1G - Langeberg JO8-1 2 - 10
JO8-2 C 29-9-2018 09:00 SJO Weltania Bekkerveld JO8-4 - Langeberg JO8-2G 7 - 1
MO19-1 C 29-9-2018 15:00 Langeberg MO19-1 - UOW '02 MO19-1 2 - 3 
MO17-1 C 29-9-2018 13:30 Caesar MO17-1 - Langeberg MO17-1 3 - 2 
MO15-1 C 29-9-2018 vrij        
               
JO19-2 B 1-10-2018 19:30 UOW'02 JO19-2 - Langeberg JO19-2  
               
JO19-1 C 6-10-2018 15:15 Langeberg JO19-1 - EVV JO19-1  
JO19-2 C 6-10-2018 vrij        
JO17-1 C 6-10-2018 13:00 Langeberg JO17-1 - Spaubeek JO17-1 1 - 4 
JO15-1 C 6-10-2018 12:00 SJO ZW'19-SVS JO15-1 - Langeberg JO15-1 14 -1  
JO13-1 C 6-10-2018 12:30 ST Sylvia/Abdissenbosch JO13-1G - Langeberg JO13-1 3 - 3 
JO12-1 C 6-10-2018 11:30 Langeberg JO12-1 - UOW '02 JO12-1 2 - 1 
JO12-2 C 6-10-2018 10:15 FC Geleen Zuid JO12-2 - Langeberg JO12-2 2 - 11 
JO11-1 C 6-10-2018 09:30 Langeberg JO11-1 - ST Abdissenbosch/Sylvia JO11-1G GST 
JO11-2 C 6-10-2018 10:00 KCC'13 JO11-1 - Langeberg JO11-2 5 - 10 
JO10-1 C 6-10-2018 10:30 Bunde JO10-1G - Langeberg JO10-1 8 - 4 
JO9-1 C 6-10-2018 09:30 Langeberg JO9-1 - ST Armada/Obbicht JO9-1 2 - 3 
JO9-2 C 6-10-2018 10:00 Sportclub'25 JO9-1 - Langeberg JO9-2G 8 - 6 
JO8-1 C 6-10-2018 09:00 Groene Ster JO8-1  Langeberg JO8-1  1 - 9 
JO8-2 C 6-10-2018 09:30 Langeberg JO8-2G  SJO ZW'19-SVS JO8-2  2 - 2 
MO19-1 C 6-10-2018 vrij        
MO17-1 C 6-10-2018 12:00 Langeberg MO17-1 - HBC'09 MO17-1 4 - 0 
MO15-1 C 6-10-2018 15:30 Groene Ster MO15-1  Langeberg MO15-1  2 - 1 
               
JO12-2 C 10-10-2018 18:30 Langeberg JO12-2 - UOW'02 JO12-2 3 - 2 
               
JO19-1 C 13-10-2018 vrij        
JO19-2 C 13-10-2018 vrij        
JO17-1 C 13-10-2018 vrij        
JO15-1 C 13-10-2018 vrij        
JO13-1 C 13-10-2018 11:30 Langeberg JO13-1 - RKHBS JO13-2 5 - 2 
JO12-1 C 13-10-2018 vrij        
JO12-2 C 13-10-2018 vrij        
JO11-1 C 13-10-2018 vrij        
JO11-2 C 13-10-2018 09:30 Langeberg JO11-2 - Groene Ster JO11-5M 3 - 1 
JO10-1 C 13-10-2018 09:30 Langeberg JO10-1 - vv Alfa Sport JO10-1 7 - 9 
JO9-1 C 13-10-2018 09:00 FC Geleen Zuid JO9-1 - Langeberg JO9-1 2 - 7 
JO9-2 C 13-10-2018 09:30 Langeberg JO9-2G - NEC'92 JO9-1 1 - 14 
JO8-1 C 13-10-2018 09:30 Langeberg JO8-1 - FC Kerkrade West JO8-1 6 - 8 
JO8-2 C 13-10-2018 11:00 RKHBS JO8-2 - Langeberg JO8-2G 12 - 1 
MO19-1 C 13-10-2018 vrij        
MO17-1 C 13-10-2018 15:30 Groene Ster MO17-1 - Langeberg MO17-1 8 - 0 
MO15-1 C 13-10-2018 vrij        
               
  B/I 20-10-2018          
JO17-1 C 20-10-2018 13:30 Sittard JO17-1 - Langeberg JO17-1  
JO15-1 C 20-10-2018 12:30 Chevremont JO15-1 - Langeberg JO15-1  
JO10-1 B 20-10-2018 11:30 Langeberg JO10-1 - Langeberg JO10-1  
JO8-1 B 22-10-2018 10:30 SJO Weltania Bekkerveld JO8-2 - Langeberg JO8-1  
MO19-1 B 20-10-2018

15:00

Langeberg MO19-1 - Haelen MO19-1  
               
JO10-1 B 22-10-2019 18:30 Langeberg JO10-1 - Amstenrade JO10-1  
               
JO17-1 C 24-10-2018 19:30 vv Alfa Sport JO17-2 - Langeberg JO17-1  
               
JO19-2 C 27-10-2018 15:00 UOW '02 JO19-2 - Langeberg JO19-2  
JO17-1 C 27-10-2018 12:00 Langeberg JO17-1 - Haslou JO17-2  
JO15-1 C 27-10-2018 13:30 Langeberg JO15-1 - Amstenrade JO15-1  
JO13-1 C 27-10-2018 vrij        
JO12-1 C 27-10-2018 vrij        
JO12-2 C 27-10-2018 11:30 Langeberg JO12-2 - VV Hellas JO12-1  
JO11-1 C 27-10-2018 11:00 vv Schaesberg JO11-2 - Langeberg JO11-1  
JO11-2 C 27-10-2018 11:00 ST Sylvia/Abdissenbosch JO11-2 - Langeberg JO11-2  
JO10-1 C 27-10-2018 09:30 Langeberg JO10-1 - Sporting Heerlen JO10-1  
JO9-1 C 27-10-2018 09:30 Langeberg JO9-1  Sittard JO9-2   
JO9-2 C 27-10-2018 09:30 SJO Heuvelland JO9-2G - Langeberg JO9-2G  
JO8-1 C 27-10-2018 09:30 vv Schaesberg JO8-1  Langeberg JO8-1   
JO8-2 C 27-10-2018 09:00 UOW '02 JO8-2 - Langeberg JO8-2G  
MO19-1 C 27-10-2018 13:00 Scharn MO19-1 - Langeberg MO19-1  
MO17-1 C 27-10-2018 15:00 Langeberg MO17-1 - V.V. Schaesberg MO17-1  
MO15-1 C 27-10-2018 13:00 Langeberg MO15-1 - Slekker Boys MO15-1  
               
JO19-1 C 29-10-2018 18:45 ST SJO ZW'19-SVS/Sportclub'25 JO11-1 - Langeberg JO11-1  
               
JO19-2 C 31-10-2018 19:30 Langeberg JO19-2 - Lindenheuvel/Heidebloem JO19-1  
MO15-1 C 31-10-2018 19:00 ST SJO Sportclub'25/ZW'19-SVS MO15-1 - Langeberg MO15-1  
               
JO19-2 C 3-11-2018 vrij        
JO17-1 C 3-11-2018 13:00 SV Hulsberg JO17-1 - Langeberg JO17-1  
JO15-1 C 3-11-2018 15:00 FC Kerkrade - West JO15-1 - Langeberg JO15-1  
JO13-1 C 3-11-2018 12:00 Langeberg JO13-1 - ST SJO ZW'19-SVS/Sportclub'25 JO13M  
JO12-1 C 3-11-2018 11:30 Langeberg JO12-1 - Sportclub Jekerdal JO12-1  
JO12-2 C 3-11-2018 11:00 RKUVC JO12-1 - Langeberg JO12-2  
JO11-1 C 3-11-2018 09:30 Langeberg JO11-1  Rood Groen LVC'01 JO11-1   
JO11-2 C 3-11-2018 11:30 Langeberg JO11-2M  - vv Alfa Sport JO11-2   
JO10-1 C 3-11-2018 vrij        
JO9-1 C 3-11-2018 09:30 Langeberg JO9-1 - FC Hoensbroek JO9-1  
JO9-2 C 3-11-2018 11:30 Langeberg JO9-2G - ST Sylvia/Abdissenbosch JO9-2G  
JO8-1 C 3-11-2018 09:30 Langeberg JO8-1  EHC JO8-1   
JO8-2 C 3-11-2018 09:30 Langeberg JO8-2G - SVN/BtB Consultancy JO8-1  
MO19-1 C 3-11-2018 15:00 Langeberg MO19-1 - V.V. Schaesberg MO19-1  
MO17-1 C 3-11-2018 16:00 ST Abdissenbosch/Sylvia MO17-1 - Langeberg MO17-1  
MO15-1 C 3-11-2018 13:30 Langeberg MO15-1 - ST UOW'02/LHC MO15-1  
               
JO15-1 C 7-11-2018 19:30 Langeberg JO15-1 - de Leeuw JO15-1G  
               
JO19-2 C 10-11-2018 15:15 Sporting Heerlen JO19-1 - Langeberg JO19-2  
JO17-1 C 10-11-2018 12:00 Langeberg JO17-1 - SVM JO17-1  
JO15-1 C 10-11-2018 13:00 WDZ JO15-1G - Langeberg JO15-1  
JO13-1 C 10-11-2018 12:00 FC Hoensbroek JO13-3G - Langeberg JO13-1  
JO12-1 C 10-11-2018 11:30 Langeberg JO12-1 - V.V. Schaesberg JO12-1  
JO12-2 C 10-11-2018 11:00 SJO UBC JO12-1 - Langeberg JO12-2  
JO11-1 C 10-11-2018 09:30 Langeberg JO11-1 - SVN JO11-1  
JO11-2 C 10-11-2018 10:00 FC Hoensbroek JO11-3 - Langeberg JO11-2  
JO10-1 C 10-11-2018 10:15 Sittard JO10-1 - Langeberg JO10-1  
JO9-1 C 10-11-2018 09:30 Caesar JO9-1 - Langeberg JO9-1  
JO9-2 C 10-11-2018 10:15 de Leeuw JO9-3 - Langeberg JO9-2G  
JO8-1 C 10-11-2018 09:00 RKTSV JO8-2  Langeberg JO8-1   
JO8-2 C 10-11-2018 09:30 Langeberg JO8-2G - V.V. Schaesberg JO8-2  
MO19-1 C 10-11-2018 14:45 UOW '02 MO19-1 - Langeberg MO19-1  
MO17-1 C 10-11-2018 15:00 Langeberg MO17-1 - Voerendaal MO17-1  
MO15-1 C 10-11-2018 vrij        
               
JO19-2 C 17-11-2018 15:15 Langeberg JO19-2 - Caesar JO19-2  
JO17-1 C 17-11-2018 vrij        
JO15-1 C 17-11-2018 13:30 Langeberg JO15-1 - SJO Weltania Bekkerveld JO15-3  
JO13-1 C 17-11-2018 11:30 Langeberg JO13-1 - SJO Weltania Bekkerveld JO13-6  
JO12-1 C 17-11-2018 10:30 ST SV Meerssen/RVU JO12-1 - Langeberg JO12-1  
JO12-2 C 17-11-2018 11:30 Langeberg JO12-2  de Ster JO12-1G   
JO11-1 C 17-11-2018 10:45 LHC JO11-1 - Langeberg JO11-1  
JO11-2 C 17-11-2018 09:30 Langeberg JO11-2 - Groene Ster JO11-6M  
JO10-1 C 17-11-2018 09:30 Langeberg JO10-1  Walram JO10-1   
JO9-1 C 17-11-2018 09:00 ST Armada/Obbicht JO9-1 - Langeberg JO9-1  
JO9-2 C 17-11-2018 09:30 Langeberg JO9-2G - sv Brunssum JO9-2  
JO8-1 C 17-11-2018 09:30 Langeberg JO8-1 - Rood Groen LVC'01 JO8-1  
JO8-2 C 17-11-2018 09:00 ST Sylvia/Abdissenbosch JO8-1G - Langeberg JO8-2G  
MO19-1 C 17-11-2018 15:00 Langeberg MO19-1 - SJO Heuvelland MO19-1  
MO17-1 C 17-11-2018 13:30 ST LHC/UOW'02 MO17-1 - Langeberg MO17-1  
MO15-1 C 17-11-2018 13:30 Langeberg MO15-1 - Groene Ster MO15-1  
               
MO17-1 C 22-11-2018 18:30 Langeberg MO17-1 - SJO DMJ16 MO17-1  
               
JO19-2 C 24-11-2018 14:45 Chevremont JO19-1 - Langeberg JO19-2  
JO17-1 C 24-11-2018 12:00 Langeberg JO17-1 - De Leeuw JO17-2G  
JO15-1 C 24-11-2018 12:30 ST Abdissenbosch/Sylvia JO15-1G - Langeberg JO15-1  
JO13-1 C 24-11-2018 vrij        
JO12-1 C 24-11-2018 11:30 Langeberg JO12-1 - FC Kerkrade - West JO12-1  
JO12-2 C 24-11-2018 10:15 FC Geleen Zuid JO12-1 - Langeberg JO12-2  
JO11-1 C 24-11-2018 09:30 Langeberg JO11-1  SJO Weltania Bekkerveld JO11-2   
JO11-2 C 24-11-2018 11:00 SVN JO11-2  Langeberg JO11-2M   
JO10-1 C 24-11-2018 10:00 EHC JO10-G - Langeberg JO10-1  
JO9-1 C 24-11-2018 09:30 Langeberg JO9-1  FC Geleen Zuid JO9-2   
JO9-2 C 24-112018 09:30 Langeberg JO9-2G - KCC'13 JO9-1  
JO8-1 C 24-11-2018 09:30 Langeberg JO8-1  LHC JO8-1   
JO8-2 C 24-11-2018 09:30 Langeberg JO8-2G - Groene Ster JO8-4  
MO19-1 C 24-11-2018 vrij        
MO17-1 C 24-11-2018 15:00 Langeberg MO17-1 - SJO Weltania Bekkerveld MO17-1  
MO15-1 C 24-11-2018 13:30 Langeberg MO15-1 - ST SJO Sportclub'25/ZW'19-SVS MO15-1  
               
JO19-2 C 1-12-2018 15:15 Langeberg JO19-2 - KVC Oranje JO19-2  
JO17-1 C 1-12-2018 12:00 Schinveld/Arx ICT JO17-1 - Langeberg JO17-1  
JO15-1 C 1-12-2018 13:30 Langeberg JO15-1  - vv Schaesberg JO15-2   
JO13-1 C 1-12-2018 11:30 Groene Ster JO13-3 - Langeberg JO13-1  
JO12-1 C 1-12-2018 11:15 RKVVL/Polaris JO12-1 - Langeberg JO12-1  
JO12-2 C 1-12-2018 11:30 Langeberg JO12-2 - Sittard JO12-1  
JO11-1 C 1-12-2018 09:45 FC Hoensbroek JO11-1 - Langeberg JO11-1  
JO11-2 C 1-12-2018 10:00 Groene Ster JO11-4M  Langeberg JO11-2M   
JO10-1 C 1-12-2018 09:30 Langeberg JO10-1  Heer JO10-1  
JO9-1 C 1-12-2018 16:55 Sittard JO9-2 - Langeberg JO9-1  
JO9-2 C 1-12-2018 10:00 Chevremont JO9-1 - Langeberg JO9-2G  
JO8-1 C 1-12-2018 08:30 FC Kerkrade West JO8-2  Langeberg JO8-1   
JO8-2 C 1-12-2018 08:30 FC Kerkrade - West JO8-4 - Langeberg JO8-2G  
MO19-1 C 1-12-2018 15:00 Langeberg MO19-1 - Scharn MO19-1  
MO17-1 C 1-12-2018 12:30 Haanrade MO17-1 - Langeberg MO17-1  
MO15-1 C 1-12-2018 14:00 Slekker Boys MO15-1 - Langeberg MO15-1  
               
JO19-2 C 8-12-2018 13:00 SJO DMJ16 JO19-2 - Langeberg JO19-2  
JO17-1 C 8-12-2018 12:00 Langeberg JO17-1 - RKUVC JO17-1  
JO15-1 C 8-12-2018 13:30 RKHBS JO15-1  Langeberg JO15-1   
JO13-1 C 8-12-2018 11:30 Langeberg JO13-1 - ST RKSVB/Voerendaal JO13-2  
JO12-1 C 8-12-2018 11:30 Langeberg JO12-1 - Scharn JO12-1  
JO12-2 C 8-12-2018 vrij        
JO11-1 C 8-12-2018 09:30 Langeberg JO11-1  KVC Oranje JO11-1   
JO11-2 C 8-12-2018 09:30 Langeberg JO11-2 - ST Voerendaal/RKSVB JO11-3  
JO10-1 C 8-12-2018 vrij        
JO9-1 C 8-12-2018 vrij        
JO9-2 C 8-12-2018 09:30 Langeberg JO9-2G - WDZ JO9-2G  
JO8-1 C 8-12-2018 09:30 Langeberg JO8-1 - RKTSV JO8-1  
JO8-2 C 8-12-2018 09:30 Langeberg JO8-2G - ST Voerendaal/RKSVB JO8-2  
MO19-1 C 8-12-2018 vrij        
MO17-1 C 8-12-2018 15:00 Langeberg MO17-1 - FC Hoensbroek MO17-1  
MO15-1 C 8-12-2018 vrij        
               
  B/I 15-12-2018          
JO15-1 C 15-12-2018 11:00 Chevremont JO15-1 - Langeberg JO15-1  
JO11-2 C 15-12-2018 09:30 Langeberg JO11-2M - de Leeuw JO11-3  
JO10-1 C 15-12-2018 08:45 Scharn JO10-1 - Langeberg JO10-1  

 

 

Copyright © 2011-2018 s.v. Langeberg.

Realisatie : eMBee IT Solutions

Privacy Policy

top