s.v. Langeberg

Sportpark In de Struiken Brunssum
Hendrick Avercamp 1
6445 EK BRUNSSUM
Tel: 045-5253877

Correspondentieadres s.v. Langeberg
Frans Halsstraat 20
6445 EH Brunssum 


Contributie:
Roger Gordijn
Tel: 045-5254389

ING 3524146
NL69INGB0003524146
t.a.v. s.v. Langeberg
Brunssum

Gebruiksvoorschrift

Kunstgrasveld gemeente Brunssum

Najaarscompetitie Seizoen 2018-2019

Team   Datum Tijd Thuisteam   Uitteam Uitslag
JO19-1 B 1-9-2018 15:00 NEC92/vloerenboulev. JO19-1 - Langeberg JO19-1  
JO19-2 B 1-9-2018 15:15 Langeberg JO19-2 - SJO DMJ16 JO19-2  
JO17-1 B 1-9-2018 13:15 UOW '02 JO17-2 - Langeberg JO17-1  
JO15-1 B 1-9-2018 14:30 Schinveld/Arx ICT JO15-1 - Langeberg JO15-1  
JO13-1 B 1-9-2018 11:30 Langeberg JO13-1 - SJO Weltania Bekkerveld JO13-2  
JO12-1 B 1-9-2018 11:30 Langeberg JO12-1 - De Ster JO12-1G  
JO12-2 B 1-9-2018 10:15 Voerendaal JO12-1G - Langeberg JO12-2  
JO11-1 B 1-9-2018 09:30 Langeberg JO11-1 - UOW '02 JO11-2  
JO11-2 B 1-9-2018 10:00 SV Brunssum JO11-1G - Langeberg JO11-2  
JO10-1 B 1-9-2018 11:00 SJO DMJ16 JO10-1 - Langeberg JO10-1  
JO9-1 B 1-9-2018 10:00 Schinveld/Arx ICT JO9-1 - Langeberg JO9-1  
JO8-1 B 1-9-2018 09:30 Langeberg JO8-1 - UOW '02 JO8-2  
JO8-2 B 1-9-2018 09:30 Langeberg JO8-2G - BSV Limburgia/Kamerl JO8-1  
MO19-1 B 1-9-2018 14:30 ST F.C. Roerdalen/SVH'39 MO19-1 - Langeberg MO19-1  
MO17-1 B 1-9-2018 15:00 Langeberg MO17-1 - Caesar MO17-1  
MO15-1 B 1-9-2018 13:30 Langeberg MO15-1 - Groene Ster MO15-2  
               
JO19-1 B 8-9-2018 15:15 Langeberg JO19-1 - Groene Ster JO19-1  
JO19-2 B 8-9-2018 16:00 KVC Oranje JO19-2 - Langeberg JO19-2  
JO17-1 B 8-9-2018 12:00 Langeberg JO17-1 - SVN/BtB Consultancy JO17-1  
JO15-1 B 8-9-2018 13:30 Langeberg JO15-1 - SV Brunssum JO15-1  
JO13-1 B 8-9-2018 12:00 Schinveld/Arx ICT JO13-1G - Langeberg JO13-1  
JO12-1 B 8-9-2018 11:30 Langeberg JO12-2 - EHC/Heuts JO12-2  
JO11-1 B 8-9-2018 10:00 SVN/BtB Consultancy JO11-1 - Langeberg JO11-1  
JO11-2 B 8-9-2018 09:30 Langeberg JO11-2 - BSV Limburgia/Kamerl JO11-2  
JO10-1 B 8-9-2018 09:30 Langeberg JO10-1 - Schinveld/Arx ICT JO10-1  
JO9-1 B 8-9-2018 09:30 Langeberg JO9-1 - SV Brunssum JO9-1  
JO8-1 B 8-9-2018 09:00 De Leeuw JO8-1 - Langeberg JO8-1  
JO8-2 B 8-9-2018 10:00 Schinveld/Arx ICT JO8-1 - Langeberg JO8-2G  
MO17-1 B 8-9-2018 15:50 FC Hoensbroek MO17-1 - Langeberg MO17-1  
MO15-1 B 8-9-2018 10:00 ST UOW'02/LHC MO15-3 - Langeberg MO15-1  
               
JO19-1 B 15-9-2018 15:15 Langeberg JO19-1 - Sporting Heerlen JO19-1  
JO19-2 B 15-9-2018 15:15 UOW '02 JO19-2 - Langeberg JO19-2  
JO17-1 B 15-9-2018 12:00 Langeberg JO17-1 - Schinveld/Arx ICT JO17-1  
JO15-1 B 15-9-2018 14:15 De Leeuw JO15-1G - Langeberg JO15-1  
JO13-1 B 15-9-2018 11:30 Langeberg JO13-1 - SV Brunssum JO13-1  
JO12-1 B 15-9-2018 12:00 EHC/Heuts JO12-1 - Langeberg JO12-1  
JO12-1 B 15-9-2018 11:30 Langeberg JO12-2 - Groene Ster JO12-1  
JO11-1 B 15-9-2018 09:30 Langeberg JO11-1 - ST Abdissenbosch/Sylvia JO11-1G  
JO11-2 B 15-9-2018 09:30 Langeberg JO11-2 - Groene Ster JO11-2  
JO10-1 B 15-9-2018 10:00 Groene Ster JO10-1 - Langeberg JO10-1  
JO9-1 B 15-9-2018 10:15 De Leeuw JO9-1 - Langeberg JO9-1  
JO8-1 B 15-9-2018 09:00 Groene Ster JO8-3 - Langeberg JO8-1  
JO8-2 B 15-9-2018 09:30 Langeberg JO8-2G - De Leeuw JO8-3  
MO19-1 B 15-9-2018 15:00 Langeberg MO19-1 - Haelen MO19-1  
MO17-1 B 15-9-2018 vrij        

Copyright © 2011-2018 s.v. Langeberg.

Realisatie : eMBee IT Solutions

Privacy Policy

top