s.v. Langeberg

Sportpark In de Struiken Brunssum
Hendrick Avercamp 1
6445 EK BRUNSSUM
Tel: 045-5253877

Correspondentieadres s.v. Langeberg
Frans Halsstraat 20
6445 EH Brunssum 


Contributie:
Roger Gordijn
Tel: 045-5254389

ING 3524146
NL69INGB0003524146
t.a.v. s.v. Langeberg
Brunssum

Gebruiksvoorschrift

Kunstgrasveld gemeente Brunssum

Competitie Senioren Seizoen 2017 - 2018

Team   Wedstrijddatum Aanvangstijd Thuis team   Uit team Uitslag
1 O 27-8-2017 12.00 uur Abdissenbosch 1 - Langeberg 1  
               
1 O 31-8-2017 19.00 uur Langeberg 1 - sv Brunssum  
      Sjra Jacobstoernooi sv Brunssum  
               
1 B 2-9-2017 18.00 uur Langeberg 1 - de Leeuw 1 2 - 2 
               
1   3-9-2017 vrij        
2 B 3-9-2017 11.45 uur Langeberg 2 - sc Susteren 2 0 - 4 
3   3-9-2017 vrij        
4   3-9-2017 vrij        
5   3-9-2017 vrij        
VR1 B 3-9-2017 9.45 uur Langeberg VR1 - ST Sittard/SVE VR1 6 - 1 
               
1 B 10-9-2017 14.30 uur Passart / VKC 1 - Langeberg 1 0 - 5 
2 B 10-9-2017 11.30 uur Lindenheuvel-H´bloem 2 - Langeberg 2 6 - 1 
3   10-9-2017 vrij        
4   10-9-2017 vrij        
5   10-9-2017 vrij        
VR1 B 10-9-2017 10.00 uur Heksenberg VR1 - Langeberg VR1 0 - 3 
               
35+1 C 15-9-2017 20:00 uur UOW '02 35+1 - Langeberg 35+1  
35+1 C Complex 20:20 uur Langeberg 35+1 - De Leeuw 35+2  
35+1 C UOW'02 21:00 uur SVN/BtB Consultancy 35+1 - Langeberg 35+1  
35+1 C   21:20 uur Langeberg 35+1 - Laura/Hopel Comb 35+1  
               
1 B 16-9-2017 18.30 uur NEC'92 - Langeberg 1 0 - 10 
               
1 B 17-9-2017 vrij        
2 B 17-9-2017 11.45 uur Langeberg 2 - Born 2 3 - 3 
3   17-9-2017 vrij        
4   17-9-2017 vrij        
5   17-9-2017 vrij        
VR1 17-9-2017  9.45 uur  Langeberg VR1  Weltania VR1  3 - 0 
               
1 C 24-9-2017 14.30 uur Langeberg 1 - Weltania 1 1 - 2 
2 C 24-9-2017 11.45 uur Langeberg 2 - Sporting Heerlen 2 3 - 2 
3 C 24-9-2017 10.00 uur Vaesrade 3 - Langeberg 3 3 - 1 
4 C 24-9-2017 11.00 uur Langeberg 4 - RKTSV 3 0 - 10 
5 C 24-9-2017 12.00 uur Langeberg 5 - Voerendaal 5 5 - 0 
VR1 C 24-9-2017 09.45 uur Langeberg VR1 - Amstenrade VR2 2 - 0 
               
1 C 1-10-2017 14.30 uur RKVVM 1 - Langeberg 1 1 - 0 
2 C 1-10-2017 11.00 uur RKHBS 2 - Langeberg 2 3 - 3 
3 C 1-10-2017          
4 C 1-10-2017 12.00 uur SVA 2 - Langeberg 4 5 - 0 
5 C 1-10-2017 11.00 uur NEC92/vloerenboulev. 3 - Langeberg 5 6 - 4 
VR1 C 1-10-2017 11.45 uur SV Hulsberg VR1 - Langeberg VR1 2 - 5 
               
35+1 C 6-10-2017 20:00 uur Langeberg 35+1 - UOW '02 35+1  
35+1 C Complex 20:20 uur De Leeuw 35+2 - Langeberg 35+1  
35+1 C de Leeuw 21:00 uur Langeberg 35+1 - SVN/BtB Consultancy 35+1  
35+1 C   21:20 uur        
               
1 C 8-10-2017 14.30 uur SVN/BtB Consultancy 1 - Langeberg 1 2 - 0
2 C 8-10-2017 12.00 uur Schimmert 2 - Langeberg 2 0 - 4 
3 C 8-10-2017 11.00 uur Langeberg 3 - Jabeek 2 2 - 1 
4 C 8-10-2017 11.00 uur SVN/BtB Consultancy 3 - Langeberg 4 AFG 
5 C 8-10-2017 12.15 uur De Leeuw 5 - Langeberg 5 4 - 1 
VR1 C 8-10-2017 11.00 uur SV Simpelveld VR1 - Langeberg VR1 AFG 
               
1 C 15-10-2017 14.30 uur Langeberg 1 - Heer 1 2 - 2 
2 C 15-10-2017 11.45 uur Langeberg 2 - RKSV Minor 3 0 - 2
3 C 15-10-2017 9.45 uur Schinveld/Arx ICT 4 - Langeberg 3 1 - 1 
4 C 15-10-2017 11.00 uur  Langeberg 4 FC Geleen Zuid 4  0 - 4 
5 C 15-10-2017 12.00 uur Langeberg 5 - Passart-VKC 4 1 - 6 
VR1 C 15-10-2017 9.45 uur Langeberg VR1 - RKHBS VR1 3 - 0 
               
1   22-10-2017 14.30 uur Langeberg 1 - VV Hellas 1 4 - 0 
2   22-10-2017   Beker / inhaal      
3   22-10-2017   Beker / inhaal      
4   22-10-2017   Beker / inhaal      
5   22-10-2017   Beker / inhaal      
VR1 22-10-2017 10:45 uur Langeberg VR1 FC Hoensbroek VR1  1 - 0 
               
35+1 C 27-10-2017          
35+1 C            
35+1 C            
35+1 C            
               
1 C 29-10-2017 14.30 uur FC Kerkrade - West 1 - Langeberg 1 0 - 1 
2 C 29-10-2017 12.00 uur Voerendaal 3 - Langeberg 2 1 - 2 
3 C 29-10-2017 11.00 uur Langeberg 3 - VV Zwentibold 4 8 - 1 
4 C 29-10-2017 09.30 uur Chevremont 4 - Langeberg 4 1 - 2 
5 C 29-10-2017          
VR1 C 29-10-2017 10.30 uur IVS VR1 - Langeberg VR1 2 - 2 
               
1 C 5-11-2017 14.30 uur Langeberg 1 - BMR 1 2 - 0 
2 C 5-11-2017 11.45 uur Langeberg 2 - UOW '02 3 0 - 0 
3 C 5-11-2017          
4 C 5-11-2017 09.45 uur Langeberg 4 - UOW '02 6 3 - 1 
5 C 5-11-2017 12.00 uur Langeberg 5 - Wijnandia 4 AFG 
VR1 C 5-11-2017          
               
1 C 12-11-2017   vrij      
2 C 12-11-2017 11.45 uur Langeberg 2 - Sportclub'25 2 3 - 1 
3 C 12-11-2017 11.00 uur VV ALFA SPORT 4 - Langeberg 3 2 - 1 
4 C 12-11-2017 10.00 uur Langeberg 4 - Eikenderveld 3 1 - 2 
5 C 12-11-2017 12.00 uur Langeberg 5 - Groene Ster 7 10 - 3 
VR1 C 12-11-2017 9.45 uur Langeberg VR1 - RKVVL/Polaris VR1 4 - 1 
               
35+1 C 17-11-2017 20:00 uur Langeberg 35+1 - UOW '02 35+1  
35+1 C Complex 20:20 uur De Leeuw 35+2 - Langeberg 35+1  
35+1 C SVN 21:00 uur Langeberg 35+1 - SVN/BtB Consultancy 35+1  
35+1 C            
               
1 C 19-11-2017 14.30 uur RVU 1 - Langeberg 1 0 - 0 
2 C 19-11-2017 11.45 uur De Leeuw 2 - Langeberg 2 1 - 2 
3 C 19-11-2017 11.00 uur Langeberg 3 - RKDFC 3 4 - 2 
4 C 19-11-2017 11.00 uur Groene Ster 6 - Langeberg 4 1 - 1 
5 C 19-11-2017 10.45 uur FC Hoensbroek 5 - Langeberg 5 1 - 4 
VR1 C 19-11-2017 11.00 uur RKSVB VR1 - Langeberg VR1 2 - 2 
               
1 C 26-11-2017 14.30 uur Langeberg 1 - Sporting Heerlen 1 0 - 2 
2 C 26-11-2017 11.45 uur Langeberg 2 - SVN/BtB Consultancy 2 2 - 1 
3 C 26-11-2017          
4 C 26-11-2017 11.00 uur Langeberg 4 - Abdissenbosch 3 AFG 
5 C 26-11-2017 12.00 uur Langeberg 5 - Vaesrade 4 AFG 
VR1 B 26-11-2017 09.45 uur Langeberg VR1  - GSV'28 VR1  4 - 0 
               
1 C 3-12-2017 14.30 uur Leonidas - W 1 - Langeberg 1 0 - 0 
2 C 3-12-2017 11.45 uur Weltania 2 - Langeberg 2 0 - 1 
3 C 3-12-2017          
4 C 3-12-2017 10.30 uur Laura/Hopel Comb 5 - Langeberg 4 3 - 2 
5 C 3-12-2017 11.00 uur Heksenberg 3 - Langeberg 5 AFG 
VR1 C 3-12-2017 10.00 uur FC Kerkrade - West VR1 - Langeberg VR1 0 - 0 
               
1 B 7-12-2017 19:30 Langeberg 1 - de Ster 1 1 - 6 
               
35+1 C 8-12-2017 20:00 uur UOW '02 35+1 - Langeberg 35+1  
35+1 C Complex 20:20 uur Langeberg 35+1 - De Leeuw 35+2  
35+1 C sv Langeberg 21:00 uur SVN/BtB Consultancy 35+1 - Langeberg 35+1  
35+1 C            
               
1 C 10-12-2017 14.15 uur Langeberg 1 - UOW '02 1 AFG 
2 C 10-12-2017 11.45 uur Langeberg 2 - FC Kerkrade - West 2 AFG 
3 C 10-12-2017 10.30 uur Sanderbout 2 - Langeberg 3 AFG 
4 C 10-12-2017 10.00 uur Langeberg 4 - Bekkerveld 5 AFG
5 C 10-12-2017 12.00 uur Langeberg 5 - Sporting Heerlen 6 AFG 
VR1 C 10-12-2017 9.45 uur Langeberg VR1 - Bunde VR1 AFG 
               
1 C 17-12-2017 14.15 uur vv SCM 1 - Langeberg 1 2 - 3 
2   17-12-2017   Inhaal / Beker      
3   17-12-2017   Inhaal / Beker      
4   17-12-2017 11.00 uur  SVN 3 - Langeberg 4 5 - 1 
5   17-12-2017 10.00 uur Amstenrade 4 Langeberg 5  2 - 1 
VR1   17-12-2017 11.00 uur  sv Simpelveld VR1 Langeberg VR1  AFG 
               
    14-1-2018   VRIJ      
               
    21-1-2018   VRIJ      
1 O 21-1-2018 12.00 uur Langeberg 1 - Spaubeek 1  
               
1 C 28-1-2018 14.30 uur Langeberg 1 - Walram 1 4 - 2 
2   28-1-2018   vrij      
3   28-1-2018   vrij      
4   28-1-2018   vrij      
5   28-1-2018   vrij      
VR1   28-1-2018   vrij      
               
1 C 4-2-2018 14.30 uur Weltania 1 - Langeberg 1 1 - 2 
2   4-2-2018   Inhaal / Beker      
3   4-2-2018 11.00 uur  Amstenrade 3 Langeberg 3  6 - 2 
4   4-2-2018   Inhaal / Beker      
5   4-2-2018   Inhaal / Beker      
VR1   4-2-2018 09.45 uur  Langeberg VR1 DBSV VR1  1 - 0 
               
1   11-2-2018   Inhaal / Beker      
2   11-2-2018   Inhaal / Beker      
3   11-2-2018   vrij      
4   11-2-2018   vrij      
5   11-2-2018   vrij      
VR1   11-2-2018   vrij      
               
1 18-2-2018 14.30 uur  Langeberg 1 UOW'02 1  2 - 0 
2 18-2-2018 11.45 uur  Langeberg 2 FC Kerkrade West 2  5 - 0 
3 18-2-2018 09.45 uur  Langeberg 3 de Leeuw 3  1 - 5
4 18-2-2018 10.00 uur  Langeberg 4 Abdissenbosch 3  AFG 
5 18-2-2018 12.00 uur  Langeberg 5 Vaesrade 4  4 - 1 
VR1   18-2-2018   Inhaal / Beker      
               
VR1 B 20-2-2018 20.00 uur sv Hulsberg VR1 - Langeberg VR1  
               
35+ C 23-2-2018 20.00 uur Langeberg 35+ - vv Schaesberg 35+  

35+

  Complex 20.30 uur sv Brunssum 35+ - Langeberg 35+  
35+   de Leeuw 21.00 uur de Leeuw 35+ - Langeberg 35+  
               
1 C 25-2-2018 14.30 uur Heer 1 - Langeberg 1 3 - 3 
2 C 25-2-2018 10.30 uur RKSV Minor 3 - Langeberg 2 AFG 
3 C 25-2-2018 11.30 uur Langeberg 3 - Schinveld/Arx ICT 4 AFG 
4 C 25-2-2018 10.00 uur  FC Geleen Zuid 4 Langeberg 4  AFG 
5 C 25-2-2018 10.00 uur Passart-VKC 4 - Langeberg 5 AFG 
VR1 C 25-2-2018 11.00 uur RKHBS VR1 - Langeberg VR1 AFG 
               
1 C 4-3-2018 14.30 uur Langeberg 1 - SVN/BtB Consultancy 1 AFG 
2 C 4-3-2018 11.45 uur Langeberg 2 - Schimmert 2 AFG 
3 C 4-3-2018 11.00 uur Jabeek 2 - Langeberg 3 AFG 
4 C 4-3-2018 10.00 uur Langeberg 4 - SVN/BtB Consultancy 3 AFG 
5 C 4-3-2018 12.00 uur Langeberg 5 - De Leeuw 5 AFG 
VR1 C 4-3-2018 9.45 uur Langeberg VR1 - SV Simpelveld VR1 AFG 
               
1 C 11-3-2018 14.30 uur BMR 1 - Langeberg 1 2 - 0 
2 C 11-3-2018 10.30 uur UOW '02 3 - Langeberg 2 2 - 5 
3 C 11-3-2018 vrij         
4 C 11-3-2018 10.00 uur UOW '02 6 - Langeberg 4 1 - 1 
5 C 11-3-2018 13.00 uur Wijnandia 4 - Langeberg 5 0 - 2 
VR1 C 11-3-2018 10.00 uur DBSV VR1 - Langeberg VR1 2 - 1 
               
35+ C 16-3-2018 20.00 uur vv Schaesberg 35+ - Langeberg 35+  
35+ C Complex 20.30 uur Langeberg 35+ - sv Brunssum 35+  
35+ C Langeberg 21.00 uur Langeberg 35+ - de Leeuw 35+  
               
1 C 18-3-2018 14.30 uur Langeberg 1 - FC Kerkrade - West 1 AFG 
2 C 18-3-2018 11.45 uur Langeberg 2 - Voerendaal 3 AFG
3 C 18-3-2018 10.00 uur GSV'28 4 - Langeberg 3 AFG 
4 C 18-3-2018 10.00 uur Langeberg 4 - Chevremont 4 AFG 
5 C 18-3-2018 12.00 uur Langeberg 5 - Amstenrade 4 AFG 
VR1 C 18-3-2018 9.45 uur Langeberg VR1 - IVS VR1 AFG 
               
1 C 25-3-2018 14.30 uur VV Hellas 1 - Langeberg 1 0 - 1 
2 C 25-3-2018 11.00 uur SVN/BtB Consultancy 2 - Langeberg 2 3 - 0  
3 C 25-3-2018 12.00 uur Langeberg 3 - Amstenrade 3 4 - 2 
4 C 25-3-2018 10.00 uur Abdissenbosch 3 - Langeberg 4 AFG 
5 C 25-3-2018 12.00 uur Vaesrade 4 - Langeberg 5 3 - 6 
VR1 C 25-3-2018 vrij        
               
1 C 31-3-2018 19.00 uur Langeberg 1 - RVU 1 1 - 3 
               
1   1-4-2018   vrij      
2   1-4-2018   vrij      
3   1-4-2018   vrij      
4   1-4-2018   vrij      
5   1-4-2018   vrij      
               
3 C 2-4-2018 10.00 uur RKDFC 3 - Langeberg 3 1 - 5 
5 C 2-4-2018 12.00 uur Langeberg 5 - Wijnandia 4 6 - 2
               
1 C 8-4-2018 14.30 uur Langeberg 1 - RKVVM 1 3 - 0 
2 C 8-4-2018 11.45 uur Langeberg 2 - RKHBS 2 5 - 3 
3 C 8-4-2018 vrij         
4 C 8-4-2018 10.00 uur Langeberg 4 - SVA 2 0 - 3 
5 C 8-4-2018 12.00 uur Langeberg 5 - NEC92/vloerenboulev. 3 0 - 1 
VR1 C 8-4-2018 9.45 uur Langeberg VR1 - SV Hulsberg VR1 2 - 1 
               
1 C 14-4-2018 19.30 uur Walram 1 - Langeberg 1 2 - 2 
               
1 C            
2 C 15-4-2018 11.45 uur Sporting Heerlen 3 - Langeberg 2 2 - 4 
3 C 15-4-2018 11.45 uur Langeberg 3 - Vaesrade 3 10 - 1 
4 C 15-4-2018 10.00 uur RKTSV 3 - Langeberg 4 10 - 0 
5 C 15-4-2018 12.00 uur Voerendaal 5 - Langeberg 5 3 - 2 
VR1 C 15-4-2018 12.00 uur Amstenrade VR2 - Langeberg VR1 3 - 1  
               
4 C 19-4-2018 19.45 uur Langeberg 4 - Abdissenbosch 3 2 - 4 
               
35+ C 20-4-2018 20.00 uur  Langeberg 35+1  vv Schaesberg 35+1   
35+ C Complex 20.30 uur  sv Brunssum 35+1  Langeberg 35+1   
35+ C Strijdhagen 21.00 uur  de Leeuw 35+1  Langeberg 35+1   
               
1 C 22-4-2018 14.30 uur Langeberg 1 - Leonidas - W 1 4 - 0 
2 C 22-4-2018 11.45 uur Langeberg 2 - De Leeuw 2 3 - 1 
3 C 22-4-2018 vrij        
4 C 22-4-2018 10.00 uur Langeberg 4 - Groene Ster 6 1 - 1 
5 C 22-4-2018 12.00 uur Langeberg 5 - FC Hoensbroek 5 3 - 1 
VR1 C 22-4-2018 9.45 uur Langeberg VR1 - RKSVB VR1 2 - 1 
               
VR1 B 24-4-2018 19:30 uur Langeberg VR1 - Brevendia VR1 4 - 1 
               
1 C 29-4-2018 14.30 uur Langeberg 1 SVN 1  1 - 2 
2 29-4-2018 11.45 uur Langeberg 2 Schimmert 2  3 - 2 
3 C 29-4-2018 10.30 uur  Sanderbout 2 Langeberg 3  10 - 1 
4 29-4-2018 10.00 uur  Langeberg 4 Bekkerveld 5  1 - 8 
5 29-4-2018 12.00 uur  Langeberg 5 Sporting Heerlen 6  3 - 1 
VR1 29-4-2018 09.45 uur  Langeberg VR1 Bunde VR1  2 - 0 
               
1 C 6-5-2018 14.30 uur Langeberg 1 FC Kerkrade West 1  2 - 1 
2 6-5-2018 11.45 uur  Langeberg 2 Voerendaal 3  2 - 1 
3 6-5-2018 vrij        
4 6-5-2018 10.00 uur  FC Geleen Zuid 4 Langeberg 4  10 - 1 
5 6-5-2018 10.00 uur  Passart VKC 4 Langeberg 5  6 - 4 
VR1 6-5-2018 11.00 uur RKHBS VR1 - Langeberg VR1 2 - 1 
               
2 C 10-5-2018 10.30 uur RKSV Minor 3 - Langeberg 2 2 - 3 
3 C 10-5-2018 11.00 uur Jabeek 2 - Langeberg 3 2 - 1 
4 C 10-5-2018 vrij        
5 C 10-5-2018 12.00 uur Langeberg 5 - de Leeuw 5 0 - 7 
VR1 C 10-5-2018 9.45 uur Langeberg VR1 - sv Simpelveld VR1 4 - 0 
               
1 C 13-5-2018 14.30 uur Sporting Heerlen 1 - Langeberg 1 4 - 5 
2 C 13-5-2018 12.00 uur Sportclub'25 2 - Langeberg 2 0 - 1 
3 C 13-5-2018 11.30 uur Langeberg 3 - VV ALFA SPORT 4 AFG 
4 C 13-5-2018 10.45 uur Eikenderveld 3 - Langeberg 4 3 - 4 
5 C 13-5-2018 11.00 uur Groene Ster 7 - Langeberg 5 2 - 3 
VR1 C 13-5-2018 11.00 uur RKVVL/Polaris VR1 - Langeberg VR1 2 - 1 
               
4 C 18-5-2018 19.30 uur Langeberg 4 - SVN 3 2 - 4
               
35+ C 18-5-2018 20.00 uur vv Schaesberg 35+ - Langeberg 35+  
35+ C Complex 20.30 uur Langeberg 35+ - sv Brunssum 35+  
35+ C sv Brunssum 21.00 uur Langeberg 35+ - de Leeuw 35+  
               
1 C 20-5-2018 14.30 uur Langeberg 1 - vv SCM 1 1 - 5 
2 C 20-5-2018 11.45 uur Langeberg 2 - Weltania 2 1 - 2 
3 C 20-5-2018 10.15 uur De Leeuw 3 - Langeberg 3 4 - 3 
4 C 20-5-2018 AFG        
5 C 20-5-2018 12.00 uur Langeberg 5 - Heksenberg 3 0 - 2 
VR1 C 20-5-2018 9.45 uur Langeberg VR1 - FC Kerkrade - West VR1 1 - 1 
               
1 C 27-5-2018 14.30 uur UOW '02 1 - Langeberg 1 5 - 0 
2 C 27-5-2018 12.00 uur FC Kerkrade - West 2 - Langeberg 2 4 - 2 
3 C 27-5-2018 11.30 uur Langeberg 3 - Sanderbout 2 1 - 5 
4 C 27-5-2018 10.00 uur Bekkerveld 5 - Langeberg 4 13 - 0 
5 C 27-5-2018 9.45 uur Sporting Heerlen 6 - Langeberg 5 1 - 10 
VR1 C 27-5-2018 12.30 uur Bunde VR1 - Langeberg VR1 1 - 1 
               
4 C 29-5-2018 19.00 uur Abdissenbosch 3 - Langeberg 4 6 - 0 
               
VR1 B 3-6-2018 11.00 uur Vorstenbossche Boys VR1  Langeberg VR1  3 - 2 
      Complex sv Deurne  
3 C 5-6-2018 19.45 uur GSV'28 4 - Langeberg 3 1 - 5 
               
5 C 8-6-2018 19.30 uur Langeberg 5 - Amstenrade 4 8 - 2 
VR1 C 8-6-2018 19.30 uur Langeberg VR1 - IVS VR1 1 - 1 
               
3 10-6-2018  11.30 uur  Langeberg 3 Schinveld/ARX ICT 4  
4 C 10-6-2018 11.00 uur Langeberg 4 - LHC 5  
5 C 10-6-2018 9.30 uur Heksenberg 3 - Langeberg 5  

Copyright © 2011-2018 s.v. Langeberg.

Realisatie : eMBee IT Solutions

Privacy Policy

top