s.v. Langeberg

Sportpark In de Struiken Brunssum
Hendrick Avercamp 1
6445 EK BRUNSSUM
Tel: 045-5253877

Correspondentieadres s.v. Langeberg
Frans Halsstraat 20
6445 EH Brunssum 


Contributie:
Roger Gordijn
Tel: 045-5254389

ING 3524146
NL69INGB0003524146
t.a.v. s.v. Langeberg
Brunssum

Gebruiksvoorschrift

Kunstgrasveld gemeente Brunssum

Technisch kader/begeleiding senioren

Team

Trainingsdagen

Trainingstijden Kleedlokaal

Functie

Naam

Telefoon

1

Dins- en Vrijdag

  1 en 10

Trainer 

Dave Zafarin

 
           

Leider

Math Arets

045-5272560

     

Leider

Martijn Dam

 
     

Leider

Rene Haenen

 
     

Grensrechter

Danny Hellemons 

 
     

Verzorger

Leon Poels

045-5258742

2

Dins- en Vrijdag

  1 en 10

Trainer

Hans Smeijsters

 
        

Leider

John Raven

045-5256129

     

Grensrechter

Fred Kosack

045-5253421

3

Dins- en Donderdag

  7

Leider

Jos Kleikers

06-48875783

5      

Leider

Maik van Doorn   

VR1

Dinsdag

19.00 - 20.30 6

Trainer

Jos Romkens

045-5273909

 

 

 

Vrijdag

18.45 - 20.00 6

Trainer

Johan v.d. Bult 

06-83235824

     

Leider

Mirjam v. Bezouwen 

045-5259499 

     

Grensrechter

Davy Gielen  

Veteranen

     

Leider

Lucien Vievermanns

 

 

 
     

Leider

Roger Nuij

06-53618879 

     

Leider

Jean Zwart

045-5250306

 

Technisch kader / begeleiding jeugd

Team
Trainingsdag Trainingstijden Kleedlokaal Naam Telefoonnummer
JO19-1  Dins- en Vrijdag 19.45 - 21.15   Jaimy van Dijk  
      Jeffrey Leunissen  
      Tom de Pree  
      Rene Slob  
JO19-2 Dins- en Vrijdag 19.45 - 21.15      
MO19-1 Dins- en Vrijdag 18.30 - 20.00   Norbert Dehing   
      Albert van Dijk  
      John Sillen  
JO17-1

Dins- en Vrijdag

18.00 - 19.15  

Yoeri Heutz

 
      Rick v.d. Roer  
      Ian Wolters  
MO17-1 Maan- en Woensdag 19.15 - 20.45   Michel Heyman  
      Patrick Hamers  
JO15-1 Maan- en Woensdag 19.15 - 20.45      
MO15-1 Maan- en Woensdag 19.15 - 20.15   Ruud Rings  
JO13-1  Maan- en Woensdag 18.00 - 19.15   Roger Bodecker   
      Roger Ladzinski  
JO12-1 Maan- en Woensdag 18.00 - 19.15   Maurice Hugens  
      Bas de Wit  
JO12-2 Maan- en Woensdag 18.00 - 19.15   Kevin de Rijck   
JO11-1 Maan- en Woensdag 18.00 - 19.15    Edwin van Bree   
JO11-2 Maan- en Woensdag 18.00 - 19.15    John Timmermans  
JO10-1 Maan- en Woensdag 18.00 - 19.15      
JO9-1 Maan- en Woensdag 18.00 - 19.15   Carsten Janssen  
      Jill Janssen  
JO8-1  Maan- en Woensdag 18.00 - 19.15   Swen Geilenkirchen  
      Christiaan Nelissen  
      Rick Wante  
JO8-2 Maan- en Woensdag 18.00 - 19.15   Raymond Lankhorst   
JO6-1 Woensdag 18.00 - 19.00      
Peuters Woensdag 17.30 - 18.15    Phil Diederen    
        Ingmar Frissen  

Techniektrainers

Phil Diederen  Jan van Mil Roger Wijnen       
           

Keeperstrainers

Ronald v.d Boom Vincent Dohmen  Jos Hermans  Rene Slob    
           

Kledingcommissie

Yvonne van Bree  Cindy van Dijk        


Kunt u de trainer/leider niet bereiken en heeft u dringende vragen dan kunt u contact opnemen een van de leden van het bestuur.

Wedstrijdsecretaris jeugd Jean Zwart : 045-5250306 / 06-44033310 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  

Copyright © 2011-2018 s.v. Langeberg.

Realisatie : eMBee IT Solutions

Privacy Policy

top