Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Groep 4 2e ronde A

Groep 4 2e ronde A

Team G P
1 SIOL 3 (zon) 1 3
2 SV De Braak 8 (zon) 1 3
3 Sporting S.T. 2 (zon) 1 3
4 Leonidas - W 6 (zon) 1 3
5 DESM 4 (zon) 1 3
6 Avanti'31 5 (zon) 1 3
7 UDI'19/CSU 8 (zon) 1 3
8 Festilent 7 (zon) 1 3
9 GSV'28 4 (zon) 1 3
10 Vorstenbossche Boys 35+1 (zon) 1 3
11 Groene Ster 6 (zon) 1 3
12 De Ster 5 (zon) 1 1
13 s.v. Langeberg 5 (zon) 1 1
14 ASV'33 6 0 0
15 Avanti'31 7 (zon) 0 0
16 Avanti'31 8 0 0
17 Blerick 6 0 0
18 Bruheze 3 0 0
19 Bruheze 4 0 0
20 Chevremont 3 0 0
21 Chevremont 4 0 0
22 De Leeuw 3 0 0
23 De Leeuw 5 0 0
24 DESM 5 0 0
25 Deurne 8 0 0
26 DVO 4 0 0
27 ELI 3 0 0
28 EMS 3 0 0
29 Erp 10 0 0
30 Erp 9 0 0
31 EVV Echt 4 0 0
32 FC de Rakt 6 0 0
33 FC Landgraaf 4 0 0
34 FC Uden 4 0 0
35 Festilent 8 0 0
36 Gemert 10 0 0
37 Gemert 7 0 0
38 Gemert 8 0 0
39 Gemert 9 0 0
40 Geusselt Sport 4 0 0
41 Grashoek 4 0 0
42 H.B.S.V. 4 0 0
43 Haslou 5 0 0
44 Heer 7 0 0
45 Heijen 4 0 0
46 HRC'27 1 0 0
47 HRC'27 2 0 0
48 IVO 7 0 0
49 Liessel 2 0 0
50 Margriet 4 0 0
51 Mariahout 5 0 0
52 MBC'13 4 0 0
53 Merselo 2 0 0
54 Meterik 3 0 0
55 Mierlo Hout 6 0 0
56 Mifano 7 0 0
57 MMC Weert 6 0 0
58 MVC 2 0 0
59 Nijnsel/TVE Reclame 5 0 0
60 Nulandia 4 0 0
61 NWC 10 0 0
62 NWC 9 0 0
63 Olympia'18 6 0 0
64 Olympia'18 8 0 0
65 Panningen 5 0 0
66 Rhode/VSB 11 0 0
67 RKHSV 6 0 0
68 RKSV Minor 4 0 0
69 RKSVO 35+1 0 0
70 RKSVV 2 0 0
71 RKVB 2 0 0
72 RKVB 3 0 0
73 RKVVM 3 0 0
74 Rood Wit'62 9 0 0
75 S.V. Brandevoort 6 0 0
76 SCG 3 0 0
77 Schijndel/DE WIT 7 (zon) 0 0
78 Schinveld 3 0 0
79 SCMH 3 0 0
80 SES 4 0 0
81 SHH 4 0 0
82 SIOL 2 0 0
83 Sparta'18 3 0 0
84 Sparta'18 4 0 0
85 Sparta'18 6 0 0
86 Spaubeek 4 0 0
87 Sportclub Irene 6 0 0
88 Sportclub Irene 8 0 0
89 Sportclub Jekerdal 5 0 0
90 Sportclub Leeuwen 3 0 0
91 Sportclub'25 3 0 0
92 SV De Braak 13 0 0
93 SV Someren 10 0 0
94 SV Someren 11 0 0
95 SV Someren 8 0 0
96 SV TOP 12 0 0
97 SV United 4 0 0
98 SV Venray 9 0 0
99 SVE 2 0 0
100 Toxandria 5 0 0
101 UDI'19/CSU 12 0 0
102 Venlosche Boys 6 0 0
103 Veritas 5 0 0
104 Vitesse'08 6 0 0
105 Vorstenbossche Boys 4 0 0
106 Vorstenbossche Boys 5 0 0
107 VV Baarlo 5 0 0
108 VV Baarlo 7 0 0
109 VVV'03 5 0 0
110 vvVOS 4 0 0
111 vvVOS 5 0 0
112 Walburgia 1 0 0
113 Weltania 4 0 0
114 Wittenhorst 10 0 0
115 Wittenhorst 6 0 0
116 ZSV 8 0 0
117 Festilent 6 (zon) 1 0
118 DSV 4 (zon) 1 0
119 DVG 4 (zon) 1 0
120 V.V. Schaesberg 5 (zon) 1 0
121 IASON 1 (zon) 1 0
122 SV Meerssen 5 (zon) 1 0
123 Neerkandia 4 (zon) 1 0
124 Avesteyn 4 (zon) 1 0
125 Merselo 3 (zon) 1 0
126 Gemert 13 (zon) 1 0
127 EGS'20 10 (zon) 1 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!