Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Trainingen

Klik hier voor de veldindeling.

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
s.v. Langeberg 4 (zon) 20.00 - 21.30 Jos Kleikers
  • Veld 1 AB
  • Kleedkamer 7
  • -
s.v. Langeberg Veteranen 20.00 - 21.30 Jos Kleikers
  • Veld 1 AB
  • Kleedkamer 7
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
s.v. Langeberg JO15-1 18.00 - 19.30 Tavinho Karg, Liam Houkes
  • Veld 4 CD
  • Kleedkamer 2
  • -
s.v. Langeberg 3 (zon) 18.30 - 20.00 Rick van de Roer
  • Veld 1 AB
  • Kleedkamer 3
  • -
s.v. Langeberg 35+1 19.00 - 20.30 Roy Sijbesma
  • Veld 3 B
  • Kleedkamer 7
  • -
s.v. Langeberg 30+1 19.00 - 20.30 Jasper Gordijn, Bonnie Boerboom-Souren
  • Veld 3 A
  • Kleedkamer 2
  • -
s.v. Langeberg VR1 (zon) 19.00 - 20.30 Norbert Dehing, Albert van Dijk, John Sillen, Ruud Rings
  • Veld 1 CD
  • Kleedkamer 4
  • -
s.v. Langeberg VR2 (zon) 19.00 - 20.30 Norbert Dehing, Albert van Dijk, John Sillen, Ruud Rings
  • Veld 1 CD
  • Kleedkamer 5
  • -
s.v. Langeberg 5 (zon) 19.30 - 21.15 Maik van Doorn
  • Veld 3 CD
  • Kleedkamer 6
  • -
s.v. Langeberg 1 (zon) 19.45 - 21.15 Ronny Czornyj, Tavinho Karg
  • Veld 1 AB
  • Kleedkamer 1
  • -
s.v. Langeberg 2 (zon) 19.45 - 21.15 Dennis van der Heiden
  • Veld 4 (Gras)
  • Kleedkamer 8
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
s.v. Langeberg JO7-1 18.00 - 19.15 Rick van de Roer
  • Veld 3 B
  • Kleedkamer 1
  • -
s.v. Langeberg JO8-1 18.00 - 19.15 Wesley Verweij, Bas de Wit, Max Janssen
  • Veld 1 (Kunstgras)
  • Kleedkamer 1
  • Skills training
s.v. Langeberg JO8-2 18.00 - 19.15 Wesley Verweij, Bas de Wit, Max Janssen
  • Veld 1 (Kunstgras)
  • Kleedkamer 1
  • Skills training
s.v. Langeberg JO9-1 18.00 - 19.15 Jesper Ranft, Ellis Bouwmeester-Baten
  • Veld 1 (Kunstgras)
  • Kleedkamer 2
  • Skills training
s.v. Langeberg JO10-1 18.00 - 19.15 Tom Heijnen, Semm Theunissen
  • Veld 1 (Kunstgras)
  • Kleedkamer 3
  • Skills training
s.v. Langeberg JO10-2 18.00 - 19.15 Tom Heijnen, Semm Theunissen
  • Veld 1 (Kunstgras)
  • Kleedkamer 3
  • Skills training
s.v. Langeberg JO11-1 18.00 - 19.15 Swen Geilenkirchen, Rick Wante, Christiaan van Dijk
  • Veld 1 (Kunstgras)
  • Kleedkamer 6
  • Skills training
s.v. Langeberg JO11-2 18.00 - 19.15 Erwin Janssen, Daniel Groeneveld
  • Veld 1 (Kunstgras)
  • Kleedkamer 4
  • Skills training
s.v. Langeberg JO12-1 18.00 - 19.15 Jill Janssens
  • Veld 1 (Kunstgras)
  • Kleedkamer 7
  • Skills training
s.v. Langeberg MO13-1 18.00 - 19.15 Jamie Van Breugel
  • Veld 3 D
  • Kleedkamer 5
  • -
s.v. Langeberg JO15-2 19.30 - 21.00 Maurice Hugens, Leo Habets
  • Veld 4 CD
  • Kleedkamer 2
  • -
s.v. Langeberg JO17-1 19.30 - 21.00 Jeffrey Leunissen, Kristian Sachniwits
  • Veld 4 AB
  • Kleedkamer 8
  • -
s.v. Langeberg MO17-1 19.30 - 21.00 Marcel Sons, John Timmermans
  • Veld 1 AB
  • Kleedkamer 4
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
s.v. Langeberg JO15-1 18.00 - 19.30 Tavinho Karg, Liam Houkes
  • Veld 1 AB
  • Kleedkamer 2
  • -
s.v. Langeberg VR1 (zon) 19.00 - 20.30 Norbert Dehing, Albert van Dijk, John Sillen, Ruud Rings
  • Veld 4 AB
  • Kleedkamer 4
  • -
s.v. Langeberg VR2 (zon) 19.00 - 20.30 Norbert Dehing, Albert van Dijk, John Sillen, Ruud Rings
  • Veld 4 AB
  • Kleedkamer 5
  • -
s.v. Langeberg 1 (zon) 19.45 - 21.15 Ronny Czornyj, Tavinho Karg
  • Veld 1 AB
  • Kleedkamer 1
  • -
s.v. Langeberg 2 (zon) 19.45 - 21.15 Dennis van der Heiden
  • Veld 1 CD
  • Kleedkamer 8
  • -
s.v. Langeberg 3 (zon) 19.45 - 21.15 Rick van de Roer
  • Veld 4 CD
  • Kleedkamer 3
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
s.v. Langeberg Peuters 18.00 - 18.45 Roel Drieman
  • Veld 1 A
  • Kleedkamer 1
  • -
s.v. Langeberg JO7-1 18.00 - 19.15 Rick van de Roer
  • Veld 1 B
  • Kleedkamer 1
  • -
s.v. Langeberg JO8-1 18.00 - 19.15 Wesley Verweij, Bas de Wit, Max Janssen
  • Veld 3 A
  • Kleedkamer 1
  • -
s.v. Langeberg JO8-2 18.00 - 19.15 Wesley Verweij, Bas de Wit, Max Janssen
  • Veld 3 A
  • Kleedkamer 1
  • -
s.v. Langeberg JO9-1 18.00 - 19.15 Jesper Ranft, Ellis Bouwmeester-Baten
  • Veld 3 B
  • Kleedkamer 2
  • -
s.v. Langeberg JO10-1 18.00 - 19.15 Tom Heijnen, Semm Theunissen
  • Veld 3 C
  • Kleedkamer 3
  • -
s.v. Langeberg JO10-2 18.00 - 19.15 Tom Heijnen, Semm Theunissen
  • Veld 3 C
  • Kleedkamer 3
  • -
s.v. Langeberg JO11-1 18.00 - 19.15 Swen Geilenkirchen, Rick Wante, Christiaan van Dijk
  • Veld 4 B
  • Kleedkamer 6
  • -
s.v. Langeberg JO11-2 18.00 - 19.15 Erwin Janssen, Daniel Groeneveld
  • Veld 4 D
  • Kleedkamer 4
  • -
s.v. Langeberg JO12-1 18.00 - 19.15 Jill Janssens
  • Veld 3 D
  • Kleedkamer 7
  • -
s.v. Langeberg MO13-1 18.00 - 19.15 Jamie Van Breugel
  • Veld 1 C
  • Kleedkamer 5
  • -
s.v. Langeberg JO15-2 19.30 - 21.00 Maurice Hugens, Leo Habets
  • Veld 1 CD
  • Kleedkamer 2
  • -
s.v. Langeberg JO17-1 19.30 - 21.00 Jeffrey Leunissen, Kristian Sachniwits
  • Veld 1 AB
  • Kleedkamer 8
  • -
s.v. Langeberg MO17-1 19.30 - 21.00 Marcel Sons, John Timmermans
  • Veld 4 AB
  • Kleedkamer 4
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!