Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
11 sep 09.00 Amstenrade JO7-2 s.v. Langeberg JO7-1 co 1-5
11 sep 09.10 De Leeuw JO7-2JM s.v. Langeberg JO7-1 co -
11 sep 09.20 s.v. Langeberg JO7-1 BSV Limburgia/Kamerland JO7-1 co 4-1
18 sep 08.40 Amstenrade JO7-2 s.v. Langeberg JO7-1 co -
18 sep 08.50 s.v. Langeberg JO7-1 BSV Limburgia/Kamerland JO7-1 co -
27 sep 18.00 BSV Limburgia/Kamerland JO7-1 s.v. Langeberg JO7-1 co -
27 sep 18.00 s.v. Langeberg JO7-1 Amstenrade JO7-2 co -
02 okt 10.30 s.v. Langeberg JO7-1 Amstenrade JO7-2 co -
02 okt 10.40 BSV Limburgia/Kamerland JO7-1 s.v. Langeberg JO7-1 co -
09 okt 09.00 Amstenrade JO7-2 s.v. Langeberg JO7-1 co -
09 okt 09.20 s.v. Langeberg JO7-1 BSV Limburgia/Kamerland JO7-1 co -
16 okt 10.10 Amstenrade JO7-2 s.v. Langeberg JO7-1 co -
16 okt 10.20 s.v. Langeberg JO7-1 BSV Limburgia/Kamerland JO7-1 co -
06 nov 09.00 s.v. Langeberg JO7-1 UOW '02 JO7-3 co -
06 nov 09.10 s.v. Langeberg JO7-1 Groene Ster JO7-2 co -
06 nov 09.20 BSV Limburgia/Kamerland JO7-1 s.v. Langeberg JO7-1 co -
13 nov 09.30 s.v. Langeberg JO7-1 FC Landgraaf JO7-2 co -
13 nov 09.40 De Leeuw JO7-1JM s.v. Langeberg JO7-1 co -
13 nov 09.50 s.v. Langeberg JO7-1 EHC/Heuts JO7-1 co -
20 nov 08.30 s.v. Langeberg JO7-1 De Leeuw JO7-1JM co -
20 nov 08.40 s.v. Langeberg JO7-1 FC Landgraaf JO7-2 co -
27 nov 09.00 s.v. Langeberg JO7-1 EHC/Heuts JO7-1 co -
27 nov 09.10 s.v. Langeberg JO7-1 Amstenrade JO7-1 co -
27 nov 09.20 BSV Limburgia/Kamerland JO7-1 s.v. Langeberg JO7-1 co -
04 dec 09.10 s.v. Langeberg JO7-1 Groene Ster JO7-2 co -
04 dec 09.20 BSV Limburgia/Kamerland JO7-1 s.v. Langeberg JO7-1 co -
11 dec 09.30 s.v. Langeberg JO7-1 FC Landgraaf JO7-2 co -
11 dec 09.50 BSV Limburgia/Kamerland JO7-1 s.v. Langeberg JO7-1 co -
29 jan 09.00 s.v. Langeberg JO7-1 UOW '02 JO7-3 co -
29 jan 09.10 s.v. Langeberg JO7-1 SV Brunssum JO7-1 co -
29 jan 09.20 Chevremont JO7-2 s.v. Langeberg JO7-1 co -
05 feb 10.00 s.v. Langeberg JO7-1 UOW '02 JO7-3 co -
05 feb 10.10 s.v. Langeberg JO7-1 SV Brunssum JO7-1 co -
05 feb 10.20 UOW '02 JO7-2 s.v. Langeberg JO7-1 co -
12 feb 09.30 Chevremont JO7-2 s.v. Langeberg JO7-1 co -
12 feb 09.40 FC Landgraaf JO7-3 s.v. Langeberg JO7-1 co -
12 feb 09.50 s.v. Langeberg JO7-1 UOW '02 JO7-2 co -
19 feb 09.30 s.v. Langeberg JO7-1 UOW '02 JO7-3 co -
19 feb 09.40 Laura/Hopel Combinatie JO7-1 s.v. Langeberg JO7-1 co -
19 feb 09.50 s.v. Langeberg JO7-1 Groene Ster JO7-1 co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!