s.v. Langeberg

Sportpark In de Struiken Brunssum
Hendrick Avercamp 1
6445 EK BRUNSSUM
Tel: 045-5253877

Correspondentieadres s.v. Langeberg
Frans Halsstraat 20
6445 EH Brunssum 


Contributie:
Roger Gordijn
Tel: 045-5254389

ING 3524146
NL69INGB0003524146
t.a.v. s.v. Langeberg
Brunssum

Gebruiksvoorschrift

Kunstgrasveld gemeente Brunssum

 Najaarscompetitie Seizoen 2019-2020

Team   Datum Tijd Thuisteam   Uitteam Uitslag
JO19-1 B 31-8-2019 14:15 Sporting Heerlen JO19-1 - Langeberg JO19-1  
MO17-1 B 31-8-2019 15:00 Langeberg MO17-1G - ST LHC/UOW'02 MO17-1  
JO15-1 B 31-8-2019 13:15 Groene Ster JO15-3 - Langeberg JO15-1  
JO14-1 B 31-8-2019 12:30 Langeberg JO14-1 - Schinveld/Arx ICT JO14-1G  
JO13-1 B 31-8-2019 14:00 Langeberg JO13-1 - VV ALFA SPORT JO13-1  
MO13-1 B 31-8-2019 08:45 Geulsche Boys MO13-1 - Langeberg MO13-1  
JO12-1 B 31-8-2019 11:00 Langeberg JO12-1 - Groene Ster JO12-2  
JO11-1 B 31-8-2019 11:00 Langeberg JO11-1 - Schinveld JO11-2  
JO10-1 B 31-8-2019 11:00 Woander Forest JO10-1 - Langeberg JO10-1  
JO10-2 B 31-8-2019 09:45 De Leeuw JO10-3G - Langeberg JO10-2  
JO9-1 B 31-8-2019 09:00 BSV Limburgia/Kamerl JO9-1 - Langeberg JO9-1  
JO9-2 B 31-8-2019 09:30 Langeberg JO9-2G - Groene Ster JO9-5  
JO8-1 B 31-8-2019 09:30 Langeberg JO8-1 - ST Voerendaal/RKSVB JO8-1G  
               
JO19-1 B 7-9-2019 15:30 Langeberg JO19-1 - Groene Ster JO19-1  
MO17-1 B 7-9-2019 12:30 SVO Fortuna'54 MO17-1 - Langeberg MO17-1G  
JO15-1 B 7-9-2019 12:30 Langeberg JO15-1 - De Leeuw JO15-2G  
JO14-1 B 7-9-2019 vrij        
JO13-1 B 7-9-2019 13:00 BSV Limburgia/Kamerl JO13-1 - Langeberg JO13-1  
MO13-1 B 7-9-2019 11:00 Langeberg MO13-1 - Groene Ster MO13-2  
JO12-1 B 7-9-2019 11:00 SVME JO12-1 - Langeberg JO12-1  
JO11-1 B 7-9-2019 11:15 De Leeuw JO11-2 - Langeberg JO11-1  
JO10-1 B 7-9-2019 09:30 Langeberg JO10-1 - SV Brunssum JO10-1  
JO10-2 B 7-9-2019 11:00 Langeberg JO10-2 - Groene Ster JO10-4G  
JO9-1 B 7-9-2019 09:30 Langeberg JO9-1 - NEC92/vloerenboulev. JO9-1  
JO9-2 B 7-9-2019 10:00 BSV Limburgia/Kamerl JO9-2 - Langeberg JO9-2G  
JO8-1 B 7-9-2019 08:45 Walram JO8-1G - Langeberg JO8-1  
JO7-1/2 B 7-9-2019 09:00 Haslou JO7-1G - Langeberg JO7-1/2  
               
JO19-1 B 14-9-2019 15:00 NEC92/vloerenboulev. JO19-1 - Langeberg JO19-1  
MO17-1 B 14-9-2019 13:30 Caesar MO17-1 - Langeberg MO17-1G  
JO15-1 B 14-9-2019 12:30 Langeberg JO15-1 - SJO Weltania Bekkerveld JO15-4  
JO14-1 B 14-9-2019 11:00 SV Brunssum JO14-1 - Langeberg JO14-1  
JO13-1 B 14-9-2019 11:30 Groene Ster JO13-1 - Langeberg JO13-1  
MO13-1 B 14-9-2019 13:00 FC RIA MO13-1 - Langeberg MO13-1  
JO12-1 B 14-9-2019 11:00 Langeberg JO12-1 - De Leeuw JO12-2G  
JO11-1 B 14-9-2019 11:00 Langeberg JO11-1 - ST S.S.A.C. JO11-1  
JO10-1 B 14-9-2019 09:30 Langeberg JO10-1 - Groene Ster JO10-2  
JO10-2 B 14-9-2019 10:00 EHC/Heuts JO10-2 - Langeberg JO10-2  
JO9-1 B 14-9-2019 09:30 Langeberg JO9-1 - Groene Ster JO9-2  
JO9-2 B 14-9-2019 10:15 ST S.S.A.C. JO9-4 - Langeberg JO9-2G  
JO8-1 B 14-9-2019 09:00 Groene Ster JO8-1 - Langeberg JO8-1  
JO7-1/2 B 14-9-2019 09:30 Langeberg JO7-1/2 - Lindeheuvel/H'bloem JO7-1  

 

 

Copyright © 2011-2019 s.v. Langeberg.

Realisatie : eMBee IT Solutions

Privacy Policy

top