s.v. Langeberg

Sportpark In de Struiken Brunssum
Hendrick Avercamp 1
6445 EK BRUNSSUM
Tel: 045-5253877

Correspondentieadres s.v. Langeberg
Frans Halsstraat 20
6445 EH Brunssum 


Contributie:
Roger Gordijn
Tel: 045-5254389

ING 3524146
NL69INGB0003524146
t.a.v. s.v. Langeberg
Brunssum

Gebruiksvoorschrift

Kunstgrasveld gemeente Brunssum

Voorjaarscompetitie Seizoen 2018-2019

Team   Datum Tijd Thuisteam   Uitteam Uitslag
JO10-1 B 26-1-2019 10:45 Spaubeek JO10-1 - Langeberg JO10-1 AFG 
JO8-1 B 26-1-2019 11:00 Langeberg JO8-1 - ST Voerendaal/RKSVB JO8-1 AFG 
MO19-1 B 26-1-2019 15:00 Langeberg MO19-1 - ST SVH'39/FC Roerdalen JO19-1 AFG 
               
JO8-1 B 2-2-2019 9:45 Langeberg JO8-1 - ST Voerendaal/RKSVB JO8-1 AFG 
               
JO17-1 O 7-2-2019 18:45 Langeberg JO17-1 - Amstenrade JO17-1  
               
JO19-2 C 9-2-2019 vrij        
JO17-1 C 9-2-2019 12:00 Langeberg JO17-1 - ST GSV'28/Schimmert JO17-1 4 - 1 
JO15-1 C 9-2-2019 12:00 SJO Weltania Bekkerveld JO15-5 - Langeberg JO15-1 4 - 0 
JO13-1 C 9-2-2019 11:00 SJO Heuvelland JO13-1 - Langeberg JO13-1 1 - 5 
JO13-2 C 9-2-2019 13:30 Langeberg JO13-2 - Sporting Heerlen JO13-3 9 - 0 
JO12-1 C 9-2-2019     -    
JO11-1 C 9-2-2019 10:15 FC Kerkrade - West JO11-3 - Langeberg JO11-1 7 - 3 
JO11-2 C 9-2-2019 09:30 Langeberg JO11-2M - ST Sportclub'25/SJO ZW'19-SVS JO11-2 1 - 4 
JO10-1 C 9-2-2019 10:30 Bunde JO10-1G - Langeberg JO10-1 11 - 1 
JO9-1 C 9-2-2019 12:00 RKHBS JO9-2  Langeberg JO9-1  6 - 0 
JO9-2 C 9-2-2019 09:30 Langeberg JO9-2G - ST Voerendaal/RKSVB JO9-2 4 - 8 
JO8-1 C 9-2-2019 09:30 Langeberg JO8-1 - SJO Weltania Bekkerveld JO8-1 3 - 5 
JO8-2 C 9-2-2019 vrij        
JO7-1 C 9-2-2019 09:30 Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2 - Groene Ster JO7-1/JO7-2  
MO19-1 C 9-2-2019 15:00 Langeberg MO19-1 - ST UOW'02/LHC MO19-1 3 - 4 
MO17-1 C 9-2-2019 vrij        
MO15-1 C 9-2-2019 11:30 ST SJO BMR/SNC'14/Heuvelland MO15-1 - Langeberg MO15-1 1 - 2 
               
JO10-1 B 13-2-2019 18:30 Spaubeek JO10-1 - Langeberg JO10-1 6 - 3 
JO8-1 B 13-2-2019 18:30 Langeberg JO8-1 - ST Voerendaal/RKSVB JO8-1 8 - 2
               
JO19-2 C 16-2-2019 13:00 Scharn JO19-3 - Langeberg JO19-2 2 - 5 
JO17-1 C 16-2-2019 vrij        
JO15-1 C 16-2-2019 13:30 Langeberg JO15-1 - Groene Ster JO15-4 0 - 8 
JO13-1 C 16-2-2019 vrij        
JO13-2 C 16-2-2019 11:30 BSV Limburgia/Kamerland JO13-2G - Langeberg JO13-2 0 - 7 
JO12-1 C 16-2-2019 vrij    -    
JO11-1 C 16-2-2019 09:30 Langeberg JO11-1 - Schinveld/Arx ICT JO11-2 8 - 0 
JO11-2 C 16-2-2019 vrij        
JO10-1 C 16-2-2019 11:30 Langeberg JO10-1 - RKASV JO10-3 8 - 3 
JO9-1 C 16-2-2019 09:30 Langeberg JO9-1 - SJO BMR/SNC'14 JO9-1 0 - 1 
JO9-2 C 16-2-2019 10:30 SJO Weltania Bekkerveld JO9-4 - Langeberg JO9-2G 2 - 11 
JO8-1 C 16-2-2019 09:00 UOW '02 JO8-1 - Langeberg JO8-1  
JO8-2 C 16-2-2019 09:30 Langeberg JO8-2G - FC Kerkrade - West JO8-3  
JO7-1 C 16-2-2019 09:00 BSV Limburgia/Kamerl JO7-1 - Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2  
MO19-1 B 16-2-2019 15:00 Langeberg MO19-1  ST SVH'39/FC Roerdalen MO19-1  2 - 2 
MO17-1 C 16-2-2019 15:00 Langeberg MO17-1 - Keer MO17-1 2 - 2 
MO15-1 C 16-2-2019 11:30 Langeberg MO15-1 - ST UOW'02/LHC MO15-1 0 - 5 
               
MO17-1 C 21-2-2019 18:45 Langeberg MO17-1 - SJO Weltania Bekkerveld MO17-1 3 - 2 
               
JO19-2 C 23-2-2019 vrij        
JO17-1 C 23-2-2019 11:30 Langeberg JO17-1 - ST Rood Groen LVC'01/SJO Heuvelland JO17-1 2 - 4 
JO15-1 C 23-2-2019 vrij        
JO13-1 C 23-2-2019 11:30 Langeberg JO13-1 - FC Hoensbroek JO13-2 1 - 2 
JO13-2 C 23-2-2019 13:30 Langeberg JO13-2 - RKHBS JO13-3 11 - 0 
JO12-1 C 23-2-2019     -    
JO11-1 C 23-2-2019 09:00 SJO Weltania Bekkerveld JO11-5 - Langeberg JO11-1 2 - 10 
JO11-2 C 23-2-2019 vrij        
JO10-1 C 23-2-2019 09:00 Keer JO10-1 - Langeberg JO10-1 5 - 7 
JO9-1 C 23-2-2019 09:30 Langeberg JO9-1 - SJO Weltania Bekkerveld JO9-2 1 - 4 
JO9-2 C 23-2-2019 vrij        
JO8-1 C 23-2-2019 09:30 Langeberg JO8-1 - KVC Oranje JO8-1 9 - 3 
JO8-2 C 23-2-2019 09:00 SVN/BtB Consultancy JO8-2 - Langeberg JO8-2G  
JO7-1 C 23-2-2019 09:30 Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2 - SJO Weltania Bekkerveld JO7-1/JO7-2 4 - 9 
MO19-1 C 23-2-2019 vrij        
MO17-1 C 23-2-2019 vrij        
MO15-1 C 23-2-2019 15:30 SVO DVC"16 MO15-1 - Langeberg MO15-1 1 - 2 
               
JO19-2 O 9-3-2019 15:00 Langeberg JO19-2 - BSV Limburgia JO19-2  
JO17-1 C 9-3-2019 12:45 vv Schaesberg JO17-2 - Langeberg JO17-1 2 - 5 
MO17-1 C 9-3-2019 12:45 vv Schaesberg MO17-1 - Langeberg MO17-1 2 - 2 
               
JO19-2 C 16-3-2019          
JO17-1 C 16-3-2019 14:30 WDZ JO17-1 - Langeberg JO17-1 AFG 
JO15-1 C 16-3-2019 11:30 Langeberg JO15-1 - Rimburg JO15-1G 1 - 0 
JO13-1 C 16-3-2019 13:15 VV Hellas JO13-1G - Langeberg JO13-1 9 - 1 
JO13-2 C 16-3-2019 10:15 DVO JO13-3 - Langeberg JO13-2 1 - 8 
JO12-1 C 16-3-2019 11:00  FC Hoensbroek JO12-1  - Langeberg JO12-1  AFG 
JO11-1 C 16-3-2019 09:30 Langeberg JO11-1 - SV Brunssum JO11-1G 12 - 0 
JO11-2 C 16-3-2019 10:00 KCC'13 JO11-1 - Langeberg JO11-2M AFG 
JO10-1 C 16-3-2019 vrij        
JO9-1 C 16-3-2019 10:00 V.V. Schaesberg JO9-2 - Langeberg JO9-1 10 - 2 
JO9-2 C 16-3-2019 vrij        
JO8-1 C 16-3-2019 09:30 V.V. Schaesberg JO8-1 - Langeberg JO8-1 2 - 5 
JO8-2 C 16-3-2019 vrij        
JO7-1 C 16-3-2019 10:00 Schinveld/Arx ICT JO7-1 - Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2  
MO19-1 C 16-3-2019 13:30 Langeberg MO19-1 - SJO Heuvelland MO19-1 2 - 3 
MO17-1 C 16-3-2019 15:00 ST Abdissenbosch/Sylvia MO17-1 - Langeberg MO17-1 AFG 
MO15-1 C 16-3-2019 vrij        
               
JO19-2 C 23-3-2019 13:00 SJO DMJ16 JO19-2 - Langeberg JO19-2 4 - 3 
JO17-1 C 23-3-2019 15:15 Langeberg JO17-1 - Schinveld/Arx ICT JO17-1 0 - 7 
JO15-1 C 23-3-2019 15:00 ST Brunssum/NEC'92 JO15-1G - Langeberg JO15-1 4 - 0 
JO13-1 C 23-3-2019          
JO13-2 C 23-3-2019 11:30 Langeberg JO13-2 - Groene Ster JO13-4 4 - 0 
JO12-1 C 23-3-2019 13:30  Langeberg JO12-1  - FC Kerkrade West JO12-2  2 - 2 
JO11-1 C 23-3-2019 10:00 Groene Ster JO11-3 - Langeberg JO11-1 0 - 16 
JO11-2 C 23-3-2019 09:30 Langeberg JO11-2M - SJO Krijtland JO11-2 5 - 3 
JO10-1 C 23-3-2019 09:30 IBC'03 JO10-1 - Langeberg JO10-1 3 - 10 
JO9-1 C 23-3-2019 09:30 Langeberg JO9-1 - Rood Groen LVC'01 JO9-1 1 - 3 
JO9-2 C 23-3-2019 10:30 SJO Weltania Bekkerveld JO9-5 - Langeberg JO9-2G 0 - 9 
JO8-1 C 23-3-2019 09:30 Langeberg JO8-1 - RKTSV JO8-1 3 - 1 
JO8-2 C 23-3-2019 09:00 De Leeuw JO8-3 - Langeberg JO8-2G 8 - 2 
JO7-1 C 23-3-2019 09:30 Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2 - De Leeuw JO7-1G/JO7-2 9 - 0 
MO19-1 C 23-3-2019          
MO17-1 C 23-3-2019 15:00 Langeberg MO17-1 - Scharn MO17-1 2 - 2 
MO15-1 C 23-3-2019 11:30 Langeberg MO15-1 - Groene Ster MO15-1 1 - 0 
               
JO9-2 C 27-3-2019 18:30 Langeberg JO9-2G - de Leeuw JO9-3 6 - 5 
               
JO19-2 C 30-3-2019 14:30 vv Schaesberg JO19-2 - Langeberg JO19-2 4 - 3 
JO17-1 C 30-3-2019 14:30 WDZ JO17-1 - Langeberg JO17-1 4 - 1 
JO13-1 C 30-3-2019 12:30 de Leeuw JO13-2G - Langeberg JO13-1 3 - 2 
JO12-1 C 30-3-2019 11:30 Langeberg JO12-1 - vv Alfa Sport JO12-1 12 - 1 
JO11-2 C 30-3-2019 11:45 UOW'02 JO11-2 - Langeberg JO11-2M 5 - 1 
JO10-1 C 30-3-2019 11:30 Langeberg JO10-1 - RKVVL/Polaris JO10-2 10 - 3 
JO8-1 B 30-3-2019 09:00 vv Amstenrade JO8-1 - Langeberg JO8-1 8 - 2 
JO8-2 C 30-3-2019 11:30 Langeberg JO8-2G - FC Kerkrade West JO8-3 0 - 1 
JO7-1 C 30-3-2019 10:00 Schinveld ARX/ICT JO7-1 - Langeberg JO7-1  
MO19-1 C 30-3-2019 14:00 Langeberg MO19-1 - Scharn MO19-1 0 - 8 
               
JO19-2 C 1-4-2019 19:45 Langeberg JO19-2 - HBC'09 JO19-1 3 - 1 
               
JO19-2 C 6-4-2019 15:15 Langeberg JO19-2 - Sportclub Susteren JO19-2 5 - 1 
JO17-1 C 6-4-2019 13:15 ST Voerendaal/RKSVB JO17-2  - Langeberg JO17-1  3 - 5 
JO15-1 C 6-4-2019 14:00 Langeberg JO15-1 - BSV Limburgia/Kamerl JO15-2 1 - 1 
JO13-1 C 6-4-2019 11:30 Langeberg JO13-1 - Rood Groen LVC'01 JO13-1 0 - 6 
JO13-2 C 6-4-2019 11:00 Amstenrade JO13-2G - Langeberg JO13-2 2 - 5 
JO12-1 C 6-4-2019          
JO11-1 C 6-4-2019 09:30 Langeberg JO11-1 - SJO Weltania Bekkerveld JO11-6 4 - 3 
JO11-2 C 6-4-2019 09:15 SJO Weltania Bekkerveld JO11-7 - Langeberg JO11-2M 3 - 1 
JO10-1 C 6-4-2019 vrij        
JO9-1 C 6-4-2019 09:00 SVM JO9-1 - Langeberg JO9-1 13 - 3   
JO9-2 C 6-4-2019 09:30 Langeberg JO9-2G - SJO ZW'19-SVS JO9-1 5 - 0 
JO8-1 C 6-4-2019 09:30 Langeberg JO8-1 - ST Sylvia/Abdissenbosch JO8-1G 5 - 2 
JO8-2 C 6-4-2019 09:30 WDZ JO8-1 - Langeberg JO8-2G 18 - 1 
JO7-1 C 6-4-2019 10:30 Passart-VKC JO7-1 - Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2  
MO19-1 C 6-4-2019 14:45 ST UOW'02/LHC MO19-1 - Langeberg MO19-1 1 - 3 
MO17-1 C 6-4-2019 15:00 Voerendaal MO17-1 - Langeberg MO17-1 3 - 0 
MO15-1 C 6-4-2019 11:30 Langeberg MO15-1 - ST SJO BMR/SNC'14/Heuvelland MO15-1 6 - 0 
               
JO19-2 C 13-4-2019 15:15 Caesar JO19-2  Langeberg JO19-2  0 - 11 
JO17-1 C 13-4-2019 13:30 Langeberg JO17-1 - VV ALFA SPORT JO17-2 3 - 3 
JO15-1 C 13-4-2019 11:30 SJO DMJ16 JO15-1 - Langeberg JO15-1 5 - 1 
JO13-1 C 13-4-2019 11:30 KVC Oranje JO13-1 - Langeberg JO13-1 6 - 4 
JO13-2 C 13-4-2019 11:30 Langeberg JO13-2 - SJO Weltania Bekkerveld JO13-7 13 -2 
JO12-1 C 13-4-2019          
JO11-1 C 13-4-2019 09:30 ST RKSVB/Voerendaal JO11-3 - Langeberg JO11-1 1 - 10 
JO11-2 C 13-4-2019 09:30 Langeberg JO11-2M - SVN/BtB Consultancy JO11-2 5 - 2 
JO10-1 C 13-4-2019 09:00 Geertruidse Boys JO10-1 - Langeberg JO10-1 9 - 4 
JO9-1 C 13-4-2019 09:30 Langeberg JO9-1 - ST Sylvia/Abdissenbosch JO9-1G 4 - 10 
JO9-2 C 13-4-2019 10:00 ST Sylvia/Abdissenbosch JO9-2G - Langeberg JO9-2G 4 - 1 
JO8-1 C 13-4-2019 09:00 Groene Ster JO8-1 - Langeberg JO8-1 5 - 9 
JO8-2 C 13-4-2019 09:30 Langeberg JO8-2G - SJO Weltania Bekkerveld JO8-5 6 - 3 
JO7-1 C 13-4-2019 09:30 Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2 - EHC/Heuts JO7-1 7 - 6 
MO19-1 C 13-4-2019 vrij        
MO17-1 C 13-4-2019 15:00 Langeberg MO17-1 - Caesar MO17-1 0 - 1 
MO15-1 C 13-4-2019 10:45 ST UOW'02/LHC MO15-1 - Langeberg MO15-1 3 - 1 
               
JO13-1 C 17-4-2019 18:45 Langeberg JO13-1 - ST Wijnandia/RKSV Minor JO13-1 2 - 2 
               
JO19-2 C 20-4-2019 13:00 Langeberg JO19-2 - OVCS JO19-1 13 - 2 
JO12-1 C 20-4-2019 11:30 Langeberg JO12-1 - vv Schaesberg JO12-2 9 - 1 
               
JO11-2 C 25-4-2019 18:00 Langeberg JO11-2M - Groene Ster JO11-4M 1 - 3 
               
JO19-2 C 4-5-2019 15:15 Langeberg JO19-2 - SCG JO19-1 7 - 2 
JO17-1 C 4-5-2019          
JO15-1 C 4-5-2019 13:15 SJO Weltania Bekkerveld JO15-6 - Langeberg JO15-1 2 - 4 
JO13-1 C 4-5-2019 11:30 Langeberg JO13-1 - Amstenrade JO13-1G 0 - 6 
JO13-2 C 4-5-2019          
JO12-1 C 4-5-2019 10:30  Chevremont JO12-1  - Langeberg JO12-1  1 - 14 
JO11-1 C 4-5-2019          
JO11-2 C 4-5-2019 11:00 RKUVC JO11-1 - Langeberg JO11-2M 4 - 1 
JO10-1 C 4-5-2019 10:15 SC Jekerdal JO10-5  Langeberg JO10-1  11 - 2 
JO9-1 C 4-5-2019 09:00 Walram JO9-1G - Langeberg JO9-1 10 - 1 
JO9-2 C 4-5-2019 09:30 Langeberg JO9-2G - Chevremont JO9-1 2 - 3 
JO8-1 C 4-5-2019 09:30 Langeberg JO8-1 - RKHBS JO8-1 7 - 8 
JO8-2 C 4-5-2019 09:00 Groene Ster JO8-4 - Langeberg JO8-2G 6 - 2 
JO7-1 C 4-5-2019 09:30 Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2 - FC Hoensbroek JO7-1G 0 - 1 
MO19-1 C 4-5-2019 15:00 Scharn MO19-1 - Langeberg MO19-1 5 - 2 
MO17-1 C 4-5-2019          
MO15-1 C 4-5-2019 13:30 Langeberg MO15-1 - SVO DVC"16 MO15-1 2 - 1 
               
JO11-1 C 8-5-2019 18:30 Langeberg JO11-1 - Chrevemont JO11-1 4 - 0 
               
JO13-2 C 9-5-2019 19:00 Langeberg JO13-2 - Schinveld ARX/ICT JO13-2G 14 - 0 
               
JO19-2 C 11-5-2019 12:00 Sporting Sittard'13 JO19-1 - Langeberg JO19-2 0 - 0 
JO17-1 C 11-5-2019 vrij        
JO15-1 C 11-5-2019 13:30 Langeberg JO15-1 - De Leeuw JO15-2G 4 - 1 
JO13-1 C 11-5-2019 12:10 SJO Weltania Bekkerveld JO13-5 - Langeberg JO13-1 3 - 2 
JO13-2 C 11-5-2019 13:45  FC Hoensbroek JO13-3G - Langeberg JO13-2 0 - 3 
JO12-1 C 11-5-2019 11:30  Langeberg JO12-1  - EHC JO12-1  0 - 3 
JO11-1 C 11-5-2019 11:00 Haanrade JO11-1G  Langeberg JO11-1  4 - 3 
JO11-2 C 11-5-2019 11:30 Langeberg JO11-2M - FC Hoensbroek JO11-3 3 - 3 
JO10-1 C 11-5-2019 09:30 Langeberg JO10-1 - Berg'28 JO10-2 6 - 7 
JO9-1 C 11-5-2019 09:30 Langeberg JO9-1 - BSV Limburgia/Kamerl JO9-1 0 - 5 
JO9-2 C 11-5-2019 09:00 SV Brunssum JO9-1 - Langeberg JO9-2G 4 - 4 
JO8-1 C 11-5-2019 09:00 ST Voerendaal/RKSVB JO8-1 - Langeberg JO8-1 3 - 9 
JO8-2 C 11-5-2019 11:30 Langeberg JO8-2G - RKHBS JO8-3 1 - 8 
JO7-1 C 11-5-2019 09:00 Amstenrade JO7-1/JO7-2 - Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2 6 - 2 
MO19-1 C 11-5-2019 13:00 SJO Heuvelland MO19-1 - Langeberg MO19-1  
MO17-1 C 11-5-2019 15:00 Langeberg MO17-1 - ST LHC/UOW'02 MO17-1 1 - 1 
MO15-1 C 11-5-2019 vrij        
               
Jo17-1 C 13-5-2019 19:30 Langeberg JO17-1 - Chevremont JO17-1 4 - 2 
               
MO15-1 C 15-5-2019 19:30 FC Hoensbroek MO17-1 - Langeberg MO17-1 2 - 0 
JO9-1 C 15-5-2019 18:30 Langeberg JO9-1 - de Leeuw JO9-1 4 - 10 
               
JO19-2 C 18-5-2019 15:15 Langeberg JO19-2 - ST SV Meerssen/RVU JO19-1 4 - 1  
JO17-1 C 18-5-2019 12:00 Langeberg JO17-1 - SJO Weltania Bekkerveld JO17-4 GEST 
JO15-1 C 18-5-2019 vrij        
JO13-1 C 18-5-2019 13:30 Langeberg JO13-1 - SJO Weltania Bekkerveld JO13-4 1 - 1 
JO13-2 C 18-5-2019 11:30 Langeberg JO13-2 - SV Brunssum JO13-2 12 - 1 
JO12-1 C 18-5-2019 13:00  Langeberg JO12-1  - EHC JO12-2  4 - 2 
JO11-1 C 18-5-2019 09:00 KVC Oranje JO11-2 - Langeberg JO11-1  
JO11-2 C 18-5-2019 09:30 Langeberg JO11-2M - ST Abdissenbosch/Sylvia JO11-2 1 - 2 
JO10-1 C 18-5-2019 10:00 SV Geuldal JO10-1 - Langeberg JO10-1 3 - 7 
JO9-1 C 18-5-2019 08:30 FC Kerkrade - West JO9-1 - Langeberg JO9-1 16 - 1 
JO9-2 C 18-5-2019 09:30 Langeberg JO9-2G - KCC'13 JO9-1 12 - 2 
JO8-1 C 18-5-2019 09:30 Langeberg JO8-1 - FC Kerkrade - West JO8-1 5 - 6 
JO8-2 C 18-5-2019 09:00 Groene Ster JO8-6 - Langeberg JO8-2G 8 - 1 
JO7-1 C 18-5-2019 09:30 Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2 - SJO DMJ16 JO7-1 2 - 9 
MO19-1 C 18-5-2019 15:00 ST SVH'39/FC Roerdalen MO19-1 - Langeberg MO19-1 1 - 1 
               
JO17-1 C 20-5-2019 19:45 de Leeuw JO17-2G - Langeberg JO17-1 3 - 1 
JO12-1 C 20-5-2019 18:45 ST RKSVB/Voerendaal JO12-3 - Langeberg JO12-1 0 - 5 
               
MO15-1 C 21-5-2019 19:30 Groene Ster MO15-1 - Langeberg MO15-1  
               
JO7-1 C 22-5-2019 18:30 BSV Limburgia JO7-1 - Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2  
               
JO19-2 C 25-5-2019 vrij        
JO17-1 C 25-5-2019 vrij        
JO15-1 C 25-5-2019 13:30 Langeberg JO15-1 - UOW '02 JO15-3  
JO13-1 C 25-5-2019 11:30 Groene Ster JO13-2 - Langeberg JO13-1  
JO13-2 C 25-5-2019 11:30 ST Abdissenbosch/Sylvia JO13-1G - Langeberg JO13-2  
JO12-1 C 25-5-2019 vrij        
JO11-1 C 25-5-2019 09:30 Langeberg JO11-1 - V.V. Schaesberg JO11-3  
JO11-2 C 25-5-2019 10:00 Groene Ster JO11-5M - Langeberg JO11-2M  
JO10-1 C 25-5-2019 11:30 Langeberg JO10-1 - Scharn JO10-3  
JO9-1 C 25-5-2019 09:30 Langeberg JO9-1 - De Leeuw JO9-1  
JO9-2 C 25-5-2019 09:30 Laura/Hopel Comb JO9-2 - Langeberg JO9-2G  
JO8-1 C 25-5-2019 11:15 Sporting Heerlen JO8-1 - Langeberg JO8-1  
JO8-2 C 25-5-2019 09:30 Langeberg JO8-2G - Rood Groen LVC'01 JO8-2  
JO7-1 C 25-5-2019 09:00 VV ALFA SPORT JO7-3/JO7-4 - Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2  
MO19-1 C 25-5-2019 14:30 ST SVH'39/FC Roerdalen MO19-1  Langeberg MO19-1   
MO17-1 C 25-5-2019 15:00 Langeberg MO17-1 - Groene Ster MO17-1  
MO15-1 C 25-5-2019 vrij        
               
JO12-1 C 29-5-2019 18:30 Groene Ster JO12-1 - Langeberg JO12-1  
JO8-2 C 29-5-2019 18:30 SVN JO8-2 - Langeberg JO8-2G  
               
JO12-1 C 3-6-2019 18:30 FC Hoensbroek JO12-1M - Langeberg JO12-1  
               
JO17-1 C 4-6-2019 19:15 SVN JO17-1 - Langeberg JO17-1  
               
JO12-1 C 5-6-2019 18:30 Langeberg JO12-1 - LHC JO12-1  
MO17-1 C 5-6-2019 18:45 RKHSV MO17-1 - Langeberg MO17-1  
               
JO11-2 C 8-6-2019 10:00 KCC'13 JO11-1 - Langeberg JO11-2M  
JO10-1 C 8-6-2019 10:30 Leonidas W JO10-2 - Langeberg JO10-1  
               
JO12-1 C 15-6-2019 11:30 Langeberg JO12-1 - LHC JO12-1  
               

 

 

Copyright © 2011-2019 s.v. Langeberg.

Realisatie : eMBee IT Solutions

Privacy Policy

top