Zondag 2 februari 

Langeberg 1 - Alfa Sport 1


Maisen Geilenkirchen JO9-1


Zondag 2 februari 14:30 uur


Langeberg 1 - Alfa Sport 1

 

 

s.v. Langeberg

Sportpark In de Struiken Brunssum
Hendrick Avercamp 1
6445 EK BRUNSSUM
Tel: 045-5253877

Correspondentieadres s.v. Langeberg
Frans Halsstraat 20
6445 EH Brunssum 


Contributie:
Roger Gordijn
Tel: 045-5254389

ING 3524146
NL69INGB0003524146
t.a.v. s.v. Langeberg
Brunssum

Gebruiksvoorschrift

Kunstgrasveld gemeente Brunssum

Voorjaarscompetitie Seizoen 2019-2020

Team Datum Tijd   Thuisteam   Uitteam Uitslag
JO19-1 1-2-2020 14:00 Linne JO19-2 - Langeberg JO19-1  
JO17-1 1-2-2020 13:00 Langeberg JO17-1 - RKHBS JO17-2  
MO17-1 1-2-2020 12:30 Woander Forest MO17-1 - Langeberg MO17-1  
JO14-1 1-2-2020 12:00 Laura/Hopel Comb JO14-1 - Langeberg JO14-1  
JO13-1 1-2-2020 15:00 Langeberg JO13-1 - SJO Krijtland JO13-1  
JO13-2 1-2-2020 11:00 BSV Limburgia/Kamerland JO13-2 - Langeberg JO13-2M  
JO12-1 1-2-2020 11:00 Langeberg JO12-1 - SJO Weltania Bekkerveld JO12-1  
JO11-1 1-2-2020            
JO10-1 1-2-2020 09:30 Langeberg JO10-1 - Sporting Heerlen JO10-1  
JO10-2 1-2-2020 11:00 Langeberg JO10-2 - Groene Ster JO10-6G  
JO9-1 1-2-2020 09:30 Langeberg JO9-1 - Haslou JO9-1  
JO9-2 1-2-2020 09:00 VV Zwentibold JO9-2 - Langeberg JO9-2G  
JO9-3 1-2-2020 09:30 ST RKSVB/Voerendaal JO9-2 - Langeberg JO9-3  
JO8-1 1-2-2020 09:30 Langeberg JO8-1 - Passart-VKC/NEC’92 JO8-1  
JO7-1 1-2-2020 09:00 SJO Weltania Bekkerveld JO7-1 - Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2  
               
JO19-1              
JO17-1 8-2-2020 13:00 SJO Weltania Bekkerveld JO17-5 - Langeberg JO17-1  
MO17-1 8-2-2020 15:00 Langeberg MO17-1 - SVO DVC"16 MO17-1  
JO14-1 8-2-2020 12:30 Langeberg JO14-1 - KVC Oranje JO14-1  
JO13-1 8-2-2020 12:15 Haslou JO13-1 - Langeberg JO13-1  
JO13-2 8-2-2020 11:00 Langeberg JO13-2M - Groene Ster JO13-3  
JO12-1 8-2-2020            
JO11-1 8-2-2020 11:00 Langeberg JO11-1 - V.V. Schaesberg JO11-2  
JO10-1 8-2-2020 09:00 ST Voerendaal/RKSVB JO10-1G - Langeberg JO10-1  
JO10-2 8-2-2020 09:00 EHC/Heuts JO10-3G - Langeberg JO10-2  
JO9-1 8-2-2020 10:00 SVME JO9-3 - Langeberg JO9-1  
JO9-2 8-2-2020 09:30 Langeberg JO9-2G - VV ALFA SPORT JO9-3  
JO9-3 8-2-2020 09:30 Langeberg JO9-3 - V.V. Schaesberg JO9-3  
JO8-1 8-2-2020 10:00 Sanderbout JO8-1 - Langeberg JO8-1  
JO7-1 8-2-2020 09:30 Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2 - ST S.S.A.C. JO7-1  
               
JO19-1 15-2-2020 14:15  Berg'28 JO19-1  Langeberg JO19-1   
JO17-1 15-2-2020            
MO17-1 15-2-2020            
JO14-1 15-2-2020 13:15 VV Hellas JO14-1G - Langeberg JO14-1  
JO13-1 15-2-2020 14:00 Langeberg JO13-1 - ST Voerendaal/RKSVB JO13-1  
JO13-2 15-2-2020 12:00 V.V. Schaesberg JO13-1 - Langeberg JO13-2M  
JO12-1 15-2-2020 11:00 Langeberg JO12-1 - Passart-VKC JO12-1  
JO11-1 15-2-2020 09:00 Amstenrade JO11-1G - Langeberg JO11-1  
JO10-1 15-2-2020 09:30 Langeberg JO10-1 - Schinveld JO10-1  
JO10-2 15-2-2020 11:00 Langeberg JO10-2 - ST S.S.A.C. JO10-2  
JO9-1 15-2-2020 09:30 Langeberg JO9-1 - SJO Weltania Bekkerveld JO9-2  
JO9-2 15-2-2020            
JO9-3 15-2-2020 09:00 RKHBS JO9-3 - Langeberg JO9-3  
JO8-1 15-2-2020 09:30 Langeberg JO8-1 - Bunde JO8-2  
JO7-1 15-2-2020 09:30 V.V. Schaesberg JO7-3 - Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2  
               
JO19-1 7-3-2020 15:30 Langeberg JO19-1 - BSV Limburgia/Kamerl JO19-2  
JO17-1 7-3-2020 15:00 V.V. Schaesberg JO17-3 - Langeberg JO17-1  
MO17-1 7-3-2020 15:00 Langeberg MO17-1 - VV GKC / RKHVC MO17-1  
JO14-1 7-3-2020 12:30 Langeberg JO14-1 - SVM JO14-1  
JO13-1 7-3-2020 10:45 Walram JO13-1G - Langeberg JO13-1  
JO13-2 7-3-2020 11:00 Langeberg JO13-2M - SVME JO13-2  
JO12-1 7-3-2020 11:00 Woander Forest JO12-1 - Langeberg JO12-1  
JO11-1 7-3-2020 11:00 Langeberg JO11-1 - KVC Oranje JO11-1  
JO10-1 7-3-2020 08:30 FC Kerkrade-West JO10-2 - Langeberg JO10-1  
JO10-2 7-3-2020 08:45 Scharn JO10-2 - Langeberg JO10-2  
JO9-1 7-3-2020 09:00 De Ster JO9-1 - Langeberg JO9-1  
JO9-2 7-3-2020 09:30 Langeberg JO9-2G - BSV Limburgia/Kamerl JO9-2  
JO9-3 7-3-2020 09:30 Langeberg JO9-3 - Chevremont JO9-2  
JO8-1 7-3-2020 09:00 SV Hulsberg JO8-1 - Langeberg JO8-1  
JO7-1 7-3-2020 09:30 Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2 - De Leeuw JO7-3/JO7-4  
               
JO19-1 14-3-2020 13:00 DVO JO19-2 - Langeberg JO19-1  
JO17-1 14-3-2020 13:00 Langeberg JO17-1 - ST Voerendaal/RKSVB JO17-2  
MO17-1 14-3-2020 15:00 Langeberg MO17-1 - Scharn MO17-1  
JO14-1 14-3-2020 11:45 Spaubeek JO14-1 - Langeberg JO14-1  
JO13-1 14-3-2020 14:00 Langeberg JO13-1 - Sporting Heerlen JO13-1  
JO13-2 14-3-2020

10:30

ST S.S.A.C. JO13-2 - Langeberg JO13-2M  
JO12-1 14-3-2020 11:00 Langeberg JO12-1 - SJO Krijtland JO12-1  
JO11-1 14-3-2020 10:30 FC Kerkrade-West JO11-3 - Langeberg JO11-1  
JO10-1 14-3-2020 09:30 Langeberg JO10-1 - Groene Ster JO10-2  
JO10-2 14-3-2020 09:30 Chevremont JO10-1 - Langeberg JO10-2  
JO9-1 14-3-2020 09:30 Langeberg JO9-1 - Amstenrade JO9-1  
JO9-2 14-3-2020 09:30 Chevremont JO9-1 - Langeberg JO9-2G  
JO9-3 14-3-2020 11:00 RKTSV JO9-2 - Langeberg JO9-3  
JO8-1 14-3-2020 09:30 Langeberg JO8-1 - Groene Ster JO8-2  
JO7-1 14-3-2020 09:00 SJO Weltania Bekkerveld JO7-2 - Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2  
               
JO19-1              
JO17-1              
MO17-1              
JO14-1              
JO13-1              
JO13-2              
JO12-1              
JO11-1              
JO10-1              
JO10-2              
JO9-1 21-3-2020 09:30 Berg'28 JO9-1G - Langeberg JO9-1  
JO9-2              
JO9-3              
JO8-1              
JO7-1              
               
JO19-1 28-3-2020 15:30 Langeberg JO19-1 - Groene Ster JO19-2  
JO17-1 28-3-2020 13:00 Langeberg JO17-1 - Laura/Hopel Comb JO17-2  
MO17-1 28-3-2020 13:40 Sittard MO17-1 - Langeberg MO17-1  
JO14-1 28-3-2020 11:30 SCG JO14-1 - Langeberg JO14-1  
JO13-1 28-3-2020 14:00 Langeberg JO13-1 - BSV Limburgia/Kamerl JO13-1  
JO13-2 28-3-2020 11:00 SV Geuldal JO13-1 - Langeberg JO13-2M  
JO12-1 28-3-2020 11:00 Langeberg JO12-1 - Sittard JO12-1  
JO11-1 28-3-2020 11:00 Schinveld JO11-1G - Langeberg JO11-1  
JO10-1 28-3-2020 09:30 Langeberg JO10-1 - SV Brunssum JO10-1  
JO10-2 28-3-2020 11:00 Langeberg JO10-2 - V.V. Schaesberg JO10-3  
JO9-1 28-3-2020 09:30 SJO Heuvelland JO9-1 - Langeberg JO9-1  
JO9-2 28-3-2020 09:30 Schinveld JO9-1 - Langeberg JO9-2G  
JO9-3 28-3-2020 10:00 BSV Limburgia/Kamerl JO9-3 - Langeberg JO9-3  
JO8-1 28-3-2020 09:30 Langeberg JO8-1 - Woander Forest JO8-1  
JO7-1 28-3-2020 08:30 FC Kerkrade-West JO7-1G - Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2  
               
JO19-1 4-4-2020            
JO17-1 4-4-2020 13:00 ST UOW'02/Rimburg JO17-4 - Langeberg JO17-1  
MO17-1 4-4-2020 15:00 Langeberg MO17-1 - SJO Weltania Bekkerveld MO17-1  
JO14-1 4-4-2020 12:30 Langeberg JO14-1 - SV Hulsberg JO14-1  
JO13-1 4-4-2020 13:00 RKHBS JO13-1 - Langeberg JO13-1  
JO13-2 4-4-2020 11:00 Langeberg JO13-2M - ST GSV'28/Schimmert JO13-2  
JO12-1 4-4-2020 10:00 Sporting Heerlen JO12-2 - Langeberg JO12-1  
JO11-1 4-4-2020 11:00 Langeberg JO11-1 - SVM JO11-2  
JO10-1 4-4-2020 11:00 Woander Forest JO10-1 - Langeberg JO10-1  
JO10-2 4-4-2020 09:45 De Leeuw JO10-4G - Langeberg JO10-2  
JO9-1 4-4-2020 09:30 Langeberg JO9-1 - De Leeuw JO9-1  
JO9-2 4-4-2020 09:30 Langeberg JO9-2G - RKVV Neerbeek JO9-1G  
JO9-3 4-4-2020 09:30 Langeberg JO9-3 - SJO Weltania Bekkerveld JO9-4  
JO8-1 4-4-2020 09:00 VV ALFA SPORT JO8-3 - Langeberg JO8-1  
JO7-1 4-4-2020 09:30 Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2 - Amstenrade JO7-1/JO7-2  
               
JO19-1 18-4-2020 13:00        
JO17-1 18-4-2020 13:00 Langeberg JO17-1 - ST Rood Groen LVC'01/Heuvelland JO17-2  
MO17-1 18-4-2020 14:30 ST Merefeldia/Eindse Boys MO17-1 - Langeberg MO17-1  
JO14-1 18-4-2020 11:15 Scharn JO14-2 - Langeberg JO14-1  
JO13-1 18-4-2020 14:00 Langeberg JO13-1 - FC Kerkrade-West JO13-1  
JO13-2 18-4-2020 12:00 SV Brunssum JO13-1 - Langeberg JO13-2M  
JO12-1 18-4-2020 09:15 SJO Weltania Bekkerveld JO12-2 - Langeberg JO12-1  
JO11-1 18-4-2020 11:00 Langeberg JO11-1 - Sporting Heerlen JO11-1  
JO10-1 18-4-2020 09:30 Langeberg JO10-1 - SJO Krijtland JO10-1  
JO10-2 18-4-2020 11:00 Langeberg JO10-2 - SJO ESB '19 JO10-2  
JO9-1 18-4-2020 09:30 Langeberg JO9-1 - VV ALFA SPORT JO9-1  
JO9-2 18-4-2020 09:00 SV Brunssum JO9-1 - Langeberg JO9-2G  
JO9-3 18-4-2020 09:00 Laura/Hopel Comb JO9-2 - Langeberg JO9-3  
JO8-1 18-4-2020 09:30 Langeberg JO8-1 - Sittard JO8-3  
JO7-1 18-4-2020 09:30 Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2 - Schinveld JO7-1/JO7-2  
               
JO19-1 9-5-2020 15:30 Langeberg JO19-1 - Walram JO19-2  
JO17-1 9-5-2020 15:00 ST S.S.A.C. JO17-1 - Langeberg JO17-1  
MO17-1 9-5-2020 15:00 Langeberg MO17-1 - ST LHC/UOW'02 MO17-2  
JO14-1 9-5-2020 12:30 Langeberg JO14-1 - Amstenrade JO14-1G  
JO13-1 9-5-2020 12:30 Eijsden JO13-1G - Langeberg JO13-1  
JO13-2 9-5-2020 11:00 Langeberg JO13-2M - Sporting Heerlen JO13-2  
JO12-1 9-5-2020 11:00 Langeberg JO12-1 - EHC/Heuts JO12-1  
JO11-1 9-5-2020 10:00 Spaubeek JO11-1G - Langeberg JO11-1  
JO10-1 9-5-2020 10:30 KVC Oranje JO10-1 - Langeberg JO10-1  
JO10-2 9-5-2020 09:00 ST Voerendaal/RKSVB JO10-2 - Langeberg JO10-2  
JO9-1 9-5-2020 09:00 BSV Limburgia/Kamerl JO9-1 - Langeberg JO9-1  
JO9-2 9-5-2020 09:30 Langeberg JO9-2G - Sittard JO9-2  
JO9-3 9-5-2020 09:30 Langeberg JO9-3 - FC Kerkrade-West JO9-2  
JO8-1 9-5-2020 09:00 Groene Ster JO8-6 - Langeberg JO8-1  
JO7-1 9-5-2020 09:00 UOW'02 JO7-3 - Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2  
               
JO19-1 16-5-2020 15:00 Scharn JO19-3 - Langeberg JO19-1  
JO17-1 16-5-2020 15:15 Amstenrade JO17-1 - Langeberg JO17-1  
MO17-1 16-5-2020            
JO14-1 16-5-2020 12:30 Langeberg JO14-1 - Caesar JO14-1  
JO13-1 16-5-2020 11:30 UOW '02 JO13-1 - Langeberg JO13-1  
JO13-2 16-5-2020 11:00 Langeberg JO13-2M - UOW '02 JO13-2G  
JO12-1 16-5-2020 11:45 SJO ESB '19 JO12-1 - Langeberg JO12-1  
JO11-1 16-5-2020 11:00 Langeberg JO11-1 - Roosteren JO11-1G  
JO10-1 16-5-2020 10:20 SJO Weltania Bekkerveld JO10-2 - Langeberg JO10-1  
JO10-2 16-5-2020 10:20 SJO Weltania Bekkerveld JO10-4 - Langeberg JO10-2  
JO9-1 16-5-2020 09:30 Langeberg JO9-1 - De Leeuw JO9-2  
JO9-2 16-5-2020 09:30 Langeberg JO9-2G - ST RKSV Minor/Wijnandia JO9-1G  
JO9-3 16-5-2020 09:30 Langeberg JO9-3 - ST S.S.A.C. JO9-3  
JO8-1 16-5-2020 09:00 ST RKSV Minor/Wijnandia JO8-1G - Langeberg JO8-1  
JO7-1 16-5-2020 09:30 Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2 - Woander Forest JO7-1/JO7-2  
               
JO19-1 23-5-2020 15:30 Langeberg JO19-1 - VV GKC / RKHVC JO19-2  
JO17-1 23-5-2020 13:00 Langeberg JO17-1 - ST EHC/FC Hoensbroek JO17-2  
MO17-1 23-5-2020 13:30 SJO BMR/SNC'14/Heuvelland MO17-1 - Langeberg MO17-1  
JO14-1 23-5-2020 12:00 Chevremont JO14-1 - Langeberg JO14-1  
JO13-1 23-5-2020 14:00 Langeberg JO13-1 - Sittard JO13-1  
JO13-2 23-5-2020 10:30 ST Rood Groen LVC'01/SJO Heuvelland JO13-1 - Langeberg JO13-2M  
JO12-1 23-5-2020 11:00 Langeberg JO12-1 - SV Hulsberg JO12-1  
JO11-1 23-5-2020 10:00 VV ALFA SPORT JO11-1 - Langeberg JO11-1  
JO10-1 23-5-2020 09:30 Langeberg JO10-1 - Sportclub Jekerdal JO10-2  
JO10-2 23-5-2020 11:00 Langeberg JO10-2 - UOW '02 JO10-3  
JO9-1 23-5-2020 10:30 Born JO9-1 - Langeberg JO9-1  
JO9-2 23-5-2020 08:30 OVCS JO9-1 - Langeberg JO9-2G  
JO9-3 23-5-2020 10:00 Rood Groen LVC'01 JO9-2 - Langeberg JO9-3  
JO8-1 23-5-2020 09:30 Langeberg JO8-1 - De Ster JO8-3  
JO7-1 23-5-2020 09:00 VV ALFA SPORT JO7-1/JO7-2 - Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2  
               
JO19-1 30-5-2020            
JO17-1 30-5-2020            
MO17-1 30-5-2020            
JO14-1 30-5-2020            
JO13-1 30-5-2020            
JO13-2 30-5-2020            
JO12-1 30-5-2020            
JO11-1 30-5-2020            
JO10-1 30-5-2020            
JO10-2 30-5-2020            
JO9-1 30-5-2020 09:30 Langeberg JO9-1 - RKVVL/Polaris JO9-1  
JO9-2 30-5-2020            
JO9-3 30-5-2020            
JO8-1 30-5-2020            
JO7-1 30-5-2020            

 

 

Copyright © 2011-2020 s.v. Langeberg.

Realisatie : eMBee IT Solutions

Privacy Policy

top