Zondag 1 december 14:00 uur


Langeberg 1 - Born 1

 

 

s.v. Langeberg

Sportpark In de Struiken Brunssum
Hendrick Avercamp 1
6445 EK BRUNSSUM
Tel: 045-5253877

Correspondentieadres s.v. Langeberg
Frans Halsstraat 20
6445 EH Brunssum 


Contributie:
Roger Gordijn
Tel: 045-5254389

ING 3524146
NL69INGB0003524146
t.a.v. s.v. Langeberg
Brunssum

Gebruiksvoorschrift

Kunstgrasveld gemeente Brunssum

Competitie Senioren Seizoen 2019 - 2020

Team   Datum Tijd Thuisteam   Uitteam Uitslag
1 O 8-8-2019 20:00 Langeberg 1 - vv Lanaken 1  
        LET OP: Wedstrijd is op het complex van sv Brunssum
               
1 O 14-8-2019 20:00 Langeberg 1 - vv Born 1  
               
1 O 17-8-2019 18:30 Langeberg 1 - Louwel 1  
               
  Sjra Jacobstoernooi complex sv Langeberg
    23-8-2019 19:30 BSV Limburgia 1 - sv Brunssum 1 3 - 1 
    23-8-2019 19:30 vv de Leeuw 1   Langeberg 1 2 - 4 
               
    25-8-2019 14:30 BSV Limburgia 1 - Langeberg 1 3 - 0 
    25-8-2019 14:30 vv de Leeuw 1   - sv Brunssum 1 6 - 1 
               
2 O 25-8-2019 12:00 Langeberg 2 - RKSVB 2  
4 O 25-8-2019 10:15 Langeberg 4 - Groene Ster 3  
               
1 B 1-9-2019 14:30 Langeberg 1 - NEC92/vloerenboulev. 1 7 - 1 
2 B 1-9-2019 12:00 De Leeuw 2 - Langeberg 2 2 - 0 
3 B 1-9-2019 11:30 Langeberg 3 - vv SCM 4 1 - 6 
5 B 1-9-2019 11:30 Chevremont 3 - Langeberg 5 3 - 3 
VR1 B 1-9-2019 09:30 Langeberg VR1 - Oranje Blauw'15 VR1 4 - 0 
               
1 B 8-9-2019 14:30 SV Brunssum 1 - Langeberg 1 4 - 1 
2 B 8-9-2019 11:00 Langeberg 2 - Laura/Hopel Comb 2 5 - 0 
3 B 8-9-2019 11:00 DVO 3 - Langeberg 3 2 - 1 
5 B 8-9-2019 13:00 Langeberg 5 - ST Rimburg/UOW'02 3 5 - 1 
VR1 B 8-9-2019 11:00 ST UOW '02/LHC VR1 - Langeberg VR1 2 - 7 
               
1 O 12-9-2019 20:00 de Ster 1 - Langeberg 1  
               
1 B 15-9-2019 14:30 Langeberg 1 - De Leeuw 1 4 - 1 
2 B 15-9-2019 11:45 Chevremont 2 - Langeberg 2 4 - 1 
3 B 15-9-2019 12:15 Amstenrade 2 - Langeberg 3 4 - 1 
5 B 15-9-2019 11:30 Langeberg 5 - SSA Haanrade/SVA 2 1 - 7 
VR1 B 15-9-2019 09:30 Langeberg VR1 - Woander Forest VR1 4 - 2 
               
1 C 22-9-2019 14:30 VV ALFA SPORT 1 - Langeberg 1 3 - 3 
2 C 22-9-2019 12:00 DESM 2 - Langeberg 2 3 - 3 
3 C 22-9-2019 10:00 Langeberg 3 - KVC Oranje 3 1 - 3 
4 C 22-9-2019 10:00 Langeberg 4 - Groene Ster 5 5 - 4 
5 C 22-9-2019 12:15 Langeberg 5 - De Leeuw 5 3 - 1 
VR1 C 22-9-2019 09:30 SV Hulsberg VR1 - Langeberg VR1 2 - 2 
VR2 C 22-9-2019 12:00 Langeberg VR2 - Keer VR2 2 - 1 
               
1 C 29-9-2019 14:30 Langeberg 1 - Haslou 1 2 - 3 
2 C 29-9-2019 11:00 Langeberg 2 - Born 2 AFG 
3 C 29-9-2019 10:00 Passart-VKC 3 - Langeberg 3 5 - 0 
4 C 29-9-2019 10:00 Laura/Hopel Comb 4 - Langeberg 4 1 - 0 
5 C 29-9-2019 11:00 Vaesrade 3 - Langeberg 5 7 - 2 
VR1 C 29-9-2019 09:45 Langeberg VR1 - DBSV VR1 1 - 0  
VR2 C 29-9-2019 10:00 BSV Limburgia/Kamerl VR1 - Langeberg VR2 AFG 
               
1 C 6-10-2019 14:30 Spaubeek 1 - Langeberg 1 1 - 6 
2 C 6-10-2019 11:00 Caesar 2 - Langeberg 2 0 - 1 
3 C 6-10-2019 10:00 Langeberg 3 - Partij 2 4 - 1 
4 C 6-10-2019 10:00 Langeberg 4 - UOW '02 4 2 - 4 
5 C 6-10-2019 12:15 Langeberg 5 - NEC92/vloerenboulev. 2 2 - 3 
VR1 C 6-10-2019 12:30 Bunde VR1 - Langeberg VR1 2 - 0 
VR2 C 6-10-2019 10:30 Geusselt Sport VR1 - Langeberg VR2 AFG 
               
1 C 13-10-2019 14:30 Langeberg 1 - RKVB 1 1 - 0 
2 C 13-10-2019 11:00 Langeberg 2 - FC Geleen Zuid 2 3 - 2 
3 C 13-10-2019 11:30 FC Kerkrade - West 2 - Langeberg 3 5 - 1 
4 C 13-10-2019 11:45 De Leeuw 4 - Langeberg 4 4 - 2 
5 C 13-10-2019 14:00 SV Brunssum 5 - Langeberg 5 2 - 5 
VR1 C 13-10-2019 09:45 Langeberg VR1 - ST SNA/MBC'13/EVV VR1 2 - 1 
VR2 C 13-10-2019 11:30 Langeberg VR2 - DBSV VR2 3 - 3 
               
1 C 20-10-2019 14:30 VV HEBES 1 - Langeberg 1 0 - 2 
               
VR1 B 22-10-2019 20:00 ST IVS/Caesar VR1 - Langeberg VR1 4 - 5 
               
1 C 27-10-2019 14:30 Langeberg 1 - Centrum Boys 1 4 - 4 
2 C 27-10-2019 11:00 Langeberg 2 - SHH 2 3 - 3 
3 C 27-10-2019 10:00 Laura/Hopel Comb 3 - Langeberg 3 4 - 1 
4 C 27-10-2019 13:00 ST Rimburg/UOW'02 3 - Langeberg 4 1 - 2 
5 C 27-10-2019 vrij        
VR1 C 27-10-2019 09:45 Langeberg VR1 - Weltania VR1 AFG 
VR2   27-10-2019 vrij        
               
1 C 3-11-2019 14:30 SVC 2000 1 - Langeberg 1 2 - 2 
2 C 3-11-2019 11:30 De Ster 2 - Langeberg 2 6 - 1 
3 C 3-11-2019 10:00 Langeberg 3 - Leonidas - W 2 3 - 1 
4 C 3-11-2019 10:00 Langeberg 4 - Eikenderveld 4 AFG 
5 C 3-11-2019 12:15 Langeberg 5 - Voerendaal 4 AFG 
VR1 C 3-11-2019 12:00 RKHSV VR1 - Langeberg VR1 0 - 2 
VR2 C 3-11-2019 12:00 Langeberg VR2 - RKHBS VR2 0 - 7 
               
1 C 10-11-2019 14:30 Langeberg 1 - SHH 1 3 - 1
2 C 10-11-2019 11:45 Langeberg 2 - MMC Weert 3 2 - 2 
3 C 10-11-2019 11:00 RKMVC 2 - Langeberg 3 2 - 0 
4 C 10-11-2019 12:00 Woander Forest 5 - Langeberg 4 2 - 5 
5 C 10-11-2019 10:30 FC Hoensbroek 4 - Langeberg 5 0 - 3 
VR1 C 10-11-2019 09:45 Langeberg VR1 - RKVVL/Polaris VR1 4 - 0 
VR2 C 10-11-2019 10:00 Geulsche Boys VR1 - Langeberg VR2 0 - 3 
               
1 B / I 17-11-2019 vrij        
2 C 17-11-2019 11:30 Lindenheuvel-Heidebloem 2 - Langeberg 2 2 - 5 
3 C 17-11-2019 vrij        
4 C 17-11-2019 vrij        
5 C 17-11-2019 vrij        
VR1 C 17-11-2019 09:30 S.V. Argo VR1 - Langeberg VR1 1 - 4 
VR2 C 17-11-2019 12:00 Langeberg VR2 - ST FC Gulpen/SV Geuldal VR1 1 - 6 
               
O 19-11-2019 20:00 Weltania 1 - Langeberg 1  
VR1 O 19-11-2019 20:00 Langeberg VR1 - Schaesberg VR1  
               
1 C 24-11-2019 14:30 Sittard 1 - Langeberg 1 0 - 1 
2 C 24-11-2019 12:00 FC Oda 2 - Langeberg 2 2 - 0 
3 C 24-11-2019 10:00 Langeberg 3 - UOW '02 3 1 - 8 
4 C 24-11-2019 10:00 Langeberg 4 - FC Hoensbroek 3 6 - 1 
5 C 24-11-2019 12:15 Langeberg 5 - Wijnandia 3 4 - 0 
VR1 C 24-11-2019 11:00 RKSVB VR1 - Langeberg VR1 0 - 4 
VR2 C 24-11-2019 10:00 Passart-VKC VR1 - Langeberg VR2 4 - 0 
               
1 C 1-12-2019 14:30 Langeberg 1 - Brevendia 1 1 - 1 
2 C 1-12-2019 11:45 Langeberg 2 - s.v. Laar 2 4 - 4 
3 C 1-12-2019 vrij        
4 C 1-12-2019 12:00 SSA Haanrade/SVA 4 - Langeberg 4 1 - 4 
5 C 1-12-2019 10:00 Woander Forest 3 - Langeberg 5 1 - 8 
VR1 C 1-12-2019 09:45 Langeberg VR1 - SV Brunssum VR1 2 - 0 
VR2 C 1-12-2019 12:00 ST SNA/MBC'13/EVV VR2 - Langeberg VR2 2 - 0 
               
1 C 8-12-2019 14:00 DVO 1 - Langeberg 1 1 - 3 
2 C 8-12-2019 10:30 BSV Limburgia/Kamerl 2 - Langeberg 2 2 - 1 
3 C 8-12-2019 vrij        
4 C 8-12-2019 10:00 Langeberg 4 - Sylvia 2 2 - 1 
5 C 8-12-2019 14:00 Langeberg 5 - VV ALFA SPORT 3 2 - 1 
VR1 C 8-12-2019 vrij        
VR2 C 8-12-2019 12:00 Langeberg VR2 - Leonidas - W VR1 3 - 2 
               
1 C 15-12-2019 14:00 Langeberg 1 - Born 1  
2 B / I 15-12-2019          
3 B / I 15-12-2019          
4 B / I 15-12-2019 11:45  Langeberg 4  Eikenderveld 4   
5 B / I 15-12-2019          
VR1 B / I 15-12-2019 09:45  Langeberg VR1  Weltania VR1   
VR2 C 15-12-2019 10:00  BSV Limburgia VR1  Langeberg VR2   
               
1 B / I 22-12-2019          
2 vrij 22-12-2019          
3 vrij 22-12-2019          
4 vrij 22-12-2019          
5 vrij 22-12-2019          
VR1 vrij 22-12-2019          
VR2 vrij 22-12-2019          
               
1 B / I 19-1-2020          
2 B / I 19-1-2020          
3 B / I 19-1-2020          
4 B / I 19-1-2020 13:00 Langeberg 4  Sporting Heerlen 6   
5 B / I 19-1-2020 11:00  Langeberg 5  Amstenrade 4   
VR1 B / I 19-1-2020 10:30  SVO DVC''16 VR1  Langeberg VR1   
VR2 B / I 19-1-2020          
               
1   26-1-2020 14:30 S.V. Argo 1 - Langeberg 1  
2 B / I 26-1-2020          
3 B / I 26-1-2020 11:00  Langeberg 3  Schinveld 3   
4 B / I 26-1-2020          
5 B / I 26-1-2020 11:00  Groene Ster 4  Langeberg 5   
VR1 B / I 26-1-2020 10:30  Geusselt Sport VR1  Langeberg VR1   
VR2 B / I 26-1-2020          
               
1 C 2-2-2020 14:30 Langeberg 1 - VV ALFA SPORT 1  
2 C 2-2-2020 11:00 Langeberg 2 - DESM 2  
3 C 2-2-2020 11:30 KVC Oranje 3 - Langeberg 3  
4 C 2-2-2020 13:00 Groene Ster 5 - Langeberg 4  
5 C 2-2-2020 12:15 De Leeuw 5 - Langeberg 5  
VR1 C 2-2-2020 09:45 Langeberg VR1 - SV Hulsberg VR1  
VR2 C 2-2-2020 11:00 Keer VR2 - Langeberg VR2  
               
1 C 9-2-2020 14:30 SHH 1 - Langeberg 1  
2 C 9-2-2020 12:00 MMC Weert 3 - Langeberg 2  
3 C 9-2-2020 10:00 Langeberg 3 - RKMVC 2  
4 C 9-2-2020 10:00 Langeberg 4 - Woander Forest 5  
5 C 9-2-2020 12:15 Langeberg 5 - FC Hoensbroek 4  
VR1 C 9-2-2020 10:30 RKVVL/Polaris VR1 - Langeberg VR1  
VR2 C 9-2-2020 12:00 Langeberg VR2 - Geulsche Boys VR1  
               
1 C 16-2-2020 14:30 Langeberg 1 - Spaubeek 1  
2 C 16-2-2020 11:00 Langeberg 2 - Lindenheuvel-Heidebloem 2  
3 C 16-2-2020 12:00 Schinveld 3 - Langeberg 3  
4 C 16-2-2020 09:45 Sporting Heerlen 6 - Langeberg 4  
5 C 16-2-2020 10:00 Amstenrade 4 - Langeberg 5  
VR1 C 16-2-2020 09:45 Langeberg VR1 - S.V. Argo VR1  
VR2 C 16-2-2020 14:30 DBSV VR2 - Langeberg VR2  
               
1 B / I 1-3-2020          
2 B / I 1-3-2020          
3 B / I 1-3-2020          
4 B / I 1-3-2020          
5 B / I 1-3-2020          
VR1 B / I 1-3-2020          
VR2 B / I 1-3-2020          
               
1 C 8-3-2020 14:30 Haslou 1 - Langeberg 1  
2 C 8-3-2020 12:00 SHH 2 - Langeberg 2  
3 C 8-3-2020 10:00 Langeberg 3 - Laura/Hopel Comb 3  
4 C 8-3-2020 10:00 Langeberg 4 - ST Rimburg/UOW'02 3  
5 C 8-3-2020 12:15 Langeberg 5 - Groene Ster 4  
VR1 C 8-3-2020 09:45 Weltania VR1 - Langeberg VR1  
VR2 C 8-3-2020 12:00 Langeberg VR2 - BSV Limburgia/Kamerl VR1  
               
1 C 15-3-2020 14:30 Langeberg 1 - VV HEBES 1  
2 C 15-3-2020 11:00 Langeberg 2 - De Ster 2  
3 C 15-3-2020 12:00 Leonidas - W 2 - Langeberg 3  
4 C 15-3-2020 13:45 Eikenderveld 4 - Langeberg 4  
5 C 15-3-2020 12:00 Voerendaal 4 - Langeberg 5  
VR1 C 15-3-2020 09:45 Langeberg VR1 - RKHSV VR1  
VR2 C 15-3-2020 12:00 Langeberg VR2 - Passart-VKC VR1  
               
1 C 22-3-2020 14:30 Born 1 - Langeberg 1  
2 B / I 22-3-2020          
3 B / I 22-3-2020          
4 B / I 22-3-2020          
5 B / I 22-3-2020          
VR1 B / I 22-3-2020          
VR2 B / I 22-3-2020          
               
1 C 29-3-2020 14:30 Langeberg 1 - S.V. Argo 1  
2 C 29-3-2020 11:00 Langeberg 2 - FC Oda 2  
3 C 29-3-2020 11:00 RKTSV 2 - Langeberg 3  
4 C 29-3-2020 11:00 Sylvia 2 - Langeberg 4  
5 C 29-3-2020 11:00 VV ALFA SPORT 3 - Langeberg 5  
VR1 C 29-3-2020 09:45 Langeberg VR1 - RKSVB VR1  
VR2 C 29-3-2020 11:00 RKHBS VR2 - Langeberg VR2  
               
1 C 5-4-2020 14:30 Brevendia 1 - Langeberg 1  
2 C 5-4-2020 11:30 s.v. Laar 2 - Langeberg 2  
3 C 5-4-2020 10:00 Langeberg 3 - SV Brunssum 2  
4 C 5-4-2020 10:00 Langeberg 4 - SSA Haanrade/SVA 4  
5 C 5-4-2020 12:15 Langeberg 5 - Woander Forest 3  
VR1 C 5-4-2020 12:00 SV Brunssum VR1 - Langeberg VR1  
VR2 C 5-4-2020 12:00 Langeberg VR2 - ST SNA/MBC'13/EVV VR2  
               
1 B / I 11-4-2020          
2 B / I 11-4-2020          
3 B / I 11-4-2020          
4 B / I 11-4-2020          
5 B / I 11-4-2020          
VR1 B / I 11-4-2020          
VR2 B / I 11-4-2020          
               
1 B / I 13-4-2020          
2 B / I 13-4-2020          
3 B / I 13-4-2020          
4 B / I 13-4-2020          
5 B / I 13-4-2020          
VR1 B / I 13-4-2020          
VR2 B / I 13-4-2020          
               
1 C 19-4-2020 14:30 Centrum Boys 1 - Langeberg 1  
2 C 19-4-2020 11:00 FC Geleen Zuid 2 - Langeberg 2  
3 C 19-4-2020 10:00 Langeberg 3 - FC Kerkrade - West 2  
4 C 19-4-2020 10:00 Langeberg 4 - De Leeuw 4  
5 C 19-4-2020 12:15 Langeberg 5 - SV Brunssum 5  
VR1 C 19-4-2020 10:15 ST SNA/MBC'13/EVV VR1 - Langeberg VR1  
VR2 C 19-4-2020 10:00 ST FC Gulpen/SV Geuldal VR1 - Langeberg VR2  
               
1 C 26-4-2020 14:30 Langeberg 1 - SVC 2000 1  
2 B / I 26-4-2020          
3 B / I 26-4-2020          
4 B / I 26-4-2020          
5 B / I 26-4-2020          
VR1 B / I 26-4-2020          
VR2 B / I 26-4-2020          
               
1 C 10-5-2020 14:30 Langeberg 1 - Sittard 1  
2 C 10-5-2020 11:00 Langeberg 2 - Caesar 2  
3 C 10-5-2020 10:30 Partij 2 - Langeberg 3  
4 C 10-5-2020 10:30 UOW '02 4 - Langeberg 4  
5 C 10-5-2020 11:00 NEC92/vloerenboulev. 2 - Langeberg 5  
VR1 C 10-5-2020 09:45 Langeberg VR1 - Bunde VR1  
VR2 C 10-5-2020 12:00 Langeberg VR2 - Geusselt Sport VR1  
               
1 C 17-5-2020 14:30 RKVB 1 - Langeberg 1  
2 C 17-5-2020 vrij        
3 C 17-5-2020 10:00 Langeberg 3 - Passart-VKC 3  
4 C 17-5-2020 10:00 Langeberg 4 - Laura/Hopel Comb 4  
5 C 17-5-2020 12:15 Langeberg 5 - Vaesrade 3  
VR1 C 17-5-2020 12:00 DBSV VR1 - Langeberg VR1  
VR2 C 17-5-2020 vrij        
               
1 I 21-5-2020          
2 B / I 21-5-2020          
3 B / I 21-5-2020          
4 B / I 21-5-2020          
5 B / I 21-5-2020          
VR1 B / I 21-5-2020          
VR2 B / I 21-5-2020          
               
1 C 24-5-2020 14:30 Langeberg 1 - DVO 1  
2 C 24-5-2020 11:00 Langeberg 2 - BSV Limburgia/Kamerl 2  
3 C 24-5-2020 10:15 UOW '02 3 - Langeberg 3  
4 C 24-5-2020 13:00 FC Hoensbroek 3 - Langeberg 4  
5 C 24-5-2020 11:00 Wijnandia 3 - Langeberg 5  
VR1 C 24-5-2020 09:45 Langeberg VR1 - SVO DVC"16 VR1  
VR2 C 24-5-2020 12:00 Leonidas - W VR1 - Langeberg VR2  
               
  NC 7-6-2020          
               
  NC 14-6-2020          
               
  NC 21-6-2020          
               
  NC 28-6-2020          

Copyright © 2011-2019 s.v. Langeberg.

Realisatie : eMBee IT Solutions

Privacy Policy

top