Zondag 1 december 14:00 uur


Langeberg 1 - Born 1

 

 

s.v. Langeberg

Sportpark In de Struiken Brunssum
Hendrick Avercamp 1
6445 EK BRUNSSUM
Tel: 045-5253877

Correspondentieadres s.v. Langeberg
Frans Halsstraat 20
6445 EH Brunssum 


Contributie:
Roger Gordijn
Tel: 045-5254389

ING 3524146
NL69INGB0003524146
t.a.v. s.v. Langeberg
Brunssum

Gebruiksvoorschrift

Kunstgrasveld gemeente Brunssum

Technisch kader/begeleiding senioren

Team

Trainingsdagen

Trainingstijden Kleedlokaal

Functie

Naam

Telefoon

1

Dinsdag

19.30 - 21.00  1

Trainer 

Ronny Czornyj

 
      Vrijdag  19.45 - 21.15 

Leider

Math Arets

045-5272560

       

Leider

Martijn Dam

 
       

Leider

Frank Moyson

 
       

Grensrechter

Danny Hellemons 

 
       

Verzorger

Leon Poels

045-5258742

2

Dinsdag

19.30 - 21.00 10

Trainer

Hans Smeijsters

 
   Vrijdag  19.45 - 21.15  10 

Leider

John Raven

045-5256129

       

Grensrechter

Fred Kosack

045-5253421

3

Dinsdag

19.30 - 21.00  7

Leider

Rick v.d. Roer

 

 

Vrijdag

19.45 - 21.45 7      

4

Donderdag 20.00 - 21.30    Leider Jos Kleijers   
        Leider Francois Schils  
5 Vrijdag 19.30 - 21.00  

Leider

Maik van Doorn  

VR1 en VR2

Dinsdag

19.00 - 20.30 6

Trainer

Albert v. Dijk

 

 

Vrijdag

18.45 - 20.00 6

Trainer

Norbert Dehing

 
       

Trainer

John Sillen  

 

 

   

Leider

Mirjam v. Bezouwen

045-5259499

       

Grensrechter

Davy Gielen  

Veteranen

Donderdag  20.00 - 21.30 

Leider

Roger Nuij

06-53618879 

       

Leider

Jean Zwart

045-5250306

 

Technisch kader / begeleiding jeugd

Team
Trainingsdag Trainingstijden Kleedlokaal Naam Telefoonnummer
JO19-1 Dinsdag 19.00 - 20.30 uur  Ivo Lucassen   
  Donderdag 19.00 - 20.30 uur 2    
JO17-1

Maandag

19.15 - 20.45 uur 

Roger Bodecker
Wesley Wingelaar

 
  Woensdag 19.15 - 20.45 uur 3    
MO17-1

Maandag

19.15 - 20.45 uur

5

Patrick Hamers
Ruud Rings

 
  Woensdag 19.15 - 20.45 uur  5    
JO14-1

Maandag
 
19.30 - 21.00 uur 

2
 
Rick v.d. Roer
Francois Schils 
 
  Woensdag 19.30 - 21.00 uur     
JO13-1

Maandag
 
19.30 - 21.00 uur
 
1
 
Roger Wijnen
Bas de Wit 
 
  Woensdag  19.30 - 21.00 uur     
MO13-1

Maandag 

19.30 - 21.00 uur 



Rob Nauta
John Timmermans 
 
  Woensdag  19.30 - 21.00 uur     
JO12-1

Maandag
 
18.00 - 19.15 uur
 


Rick v. Bree
Marvin Velring 
 
  Woensdag  18.00 - 19.15 uur     
JO11-1 Maandag  18.00 - 19.15 uur  Roy Sijbesma   
  Woensdag  18.00 - 19.15 uur     
JO10-1



Maandag 



18.00 - 19.15 uur


 
6


 
Renco Deloach
Carsten Janssen
Jill Janssens
Jeffrey v.d. Wal 
 
  Woensdag 18.00 - 19.15 uur 6    

JO10-2



Maandag 



18.00 - 19.15 uur

 

6

 

Renco Deloach
Carsten Janssen
Jill Janssens
Jeffrey v.d. Wal

 
  Woensdag 18.00 - 19.15 uur 6    
JO9-1


Maandag 


18.00 - 19.15 uur 


2 en 3

 
Swen Geilenkirchen
Christiaan Nelissen
Rick Wante 
 
  Woensdag 18.00 - 19.15 uur 2 en 3    
JO9-2 Maandag  18.00 - 19.15 uur  2 en 3  Jamie v. Breugel   
  Woensdag 18.00 - 19.15 uur 2 en 3    
JO9-3 Maandag  18.00 - 19.15 uur  2 en 3 Erwin Janssen   
  Woensdag 18.00 - 19.15 uur 2 en 3     
JO8-1

Maandag
 
18.00 - 19.15 uur
 

1

Ivo Heijnen
Olaf Heijnen 
 
  Woendag 18.00 - 19.15 uur 1    
JO7-1


Woensdag


18.00 - 18.30 uur

 
1

 
Brenda Aspers
Maurice v. Bun
Chris Bouwmeester 
 

Techniektrainers

Lance Cobben Dave Janssen Jan v. Mil Ard Hermans     
           

Keeperstrainers

Rene Slob          
           

Kledingcommissie

Sandy Bex Wendy Velting        


Kunt u de trainer/leider niet bereiken en heeft u dringende vragen dan kunt u contact opnemen een van de leden van het bestuur.

Wedstrijdsecretaris jeugd Jean Zwart : 045-5250306 / 06-44033310 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  

Copyright © 2011-2019 s.v. Langeberg.

Realisatie : eMBee IT Solutions

Privacy Policy

top