Technisch kader/begeleiding senioren

Team

Trainingsdagen

Trainingstijden Kleedlokaal

Functie

Naam

Telefoon

1

Dinsdag

19.30 - 21.00  1

Trainer 

Ronny Czornyj

 
      Vrijdag  19.45 - 21.15 

Leider

Math Arets

045-5272560

       

Leider

Martijn Dam

 
       

Leider

Frank Moyson

 
       

Grensrechter

Danny Hellemons 

 
       

Verzorger

Leon Poels

045-5258742

2

Dinsdag

19.30 - 21.00 10

Trainer

Hans Smeijsters

 
   Vrijdag  19.45 - 21.15  10 

Leider

John Raven

045-5256129

       

Grensrechter

Fred Kosack

045-5253421

3

Dinsdag

19.30 - 21.00  7

Leider

Rick v.d. Roer

 

 

Vrijdag

19.45 - 21.45 7      

4

Donderdag 20.00 - 21.30    Leider Jos Kleijers   
        Leider Francois Schils  
5 Vrijdag 19.30 - 21.00   

Leider

Maik van Doorn   

VR1 en VR2

Dinsdag

19.00 - 20.30 6

Trainer

Johan v.d. Bult

06-12050175

 

Vrijdag

18.45 - 20.00 6

Trainer

Albert v. Dijk

 
       

Trainer

Norbert Dehing  
       

Trainer

John Sillen  

 

 

   

Leider

Mirjam v. Bezouwen

045-5259499

       

Grensrechter

Davy Gielen  

Veteranen

Donderdag  20.00 - 21.30 

Leider

Roger Nuij

06-53618879 

       

Leider

Jean Zwart

045-5250306

 

Technisch kader / begeleiding jeugd

Team
Trainingsdag Trainingstijden Kleedlokaal Naam Telefoonnummer
JO19-1 Dinsdag 19.00 - 20.30 uur     
  Donderdag 19.00 - 20.30 uur 2    
MO17-1 Maandag 19.30 - 21.00 uur     
  Woensdag 19.30 - 21.00 uur 5    
JO15-1 Maandag   19.30 - 21.00 uur     
  Woensdag 19.30 - 21.00 uur  3    
JO14-1 Maandag   19.30 - 21.00 uur     
  Woensdag 19.30 - 21.00 uur     
JO13-1 Maandag  19.30 - 21.00 uur     
  Woensdag  19.30 - 21.00 uur     
MO13-1 Maandag  19.30 - 21.00 uur     
  Woensdag  19.30 - 21.00 uur     
JO12-1 Maandag  18.00 - 19.15 uur     
  Woensdag  18.00 - 19.15 uur     
JO11-1 Maandag  18.00 - 19.15 uur     
  Woensdag  18.00 - 19.15 uur     
JO10-1 Maandag  18.00 - 19.15 uur     
  Woensdag 18.00 - 19.15 uur 6    
JO10-2 Maandag  18.00 - 19.15 uur     
  Woensdag 18.00 - 19.15 uur 6    
JO9-1 Maandag  18.00 - 19.15 uur     
  Woensdag 18.00 - 19.15 uur 2    
JO9-2 Maandag  18.00 - 19.15 uur     
  Woensdag 18.00 - 19.15 uur 3    
JO9-3 Maandag  18.00 - 19.15 uur       
  Woensdag 18.00 - 19.15 uur      
JO8-1 Maandag  18.00 - 19.15 uur     
  Woendag 18.00 - 19.15 uur 1    
JO7-1 Woensdag 18.00 - 18.30 uur     

Techniektrainers

Lance Cobben Dave Janssen Jan v. Mil Ard Hermans     
           

Keeperstrainers

Rene Slob          
           

Kledingcommissie

Sandy Bex Wendy Velting        


Kunt u de trainer/leider niet bereiken en heeft u dringende vragen dan kunt u contact opnemen een van de leden van het bestuur.

Wedstrijdsecretaris jeugd Jean Zwart : 045-5250306 / 06-44033310 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.