Cookie beleid sv Langeberg

De website van sv Langeberg is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
15 aug 20.00 s.v. Langeberg 2 (zon) FC Kerkrade West 2 (zon) vr 2-1
27 aug 14.30 s.v. Langeberg 2 (zon) V.V. De Leeuw 2 (zon) vr -
03 sep 11.30 DVO 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) be 6-0
15 sep 20.00 Spaubeek 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) be 0-1
19 sep 20.00 s.v. Langeberg 2 (zon) BSV Limburgia/Kamerland 2 (zon) be 2-6
24 sep 11.30 EHC 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co -
01 okt 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) WDZ 2 (zon) co 0-1
03 okt 20.00 EHC 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co 0-0
08 okt 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) Voerendaal 2 (zon) co 2-1
15 okt 10.30 FC Hoensbroek 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co 2-1
29 okt 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) ST Simpelveld/Zwart Wit '19 2 (zon) co 4-1
05 nov 11.00 RKHBS 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co 4-1
12 nov 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) BSV Limburgia/Kamerland 2 (zon) co 3-3
26 nov 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 2 (zon) co 3-2
30 nov 20.00 Sportclub'25 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co 1-0
03 dec 11.00 RKSV Minor 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co 0-1
10 dec 11.30 s.v. Langeberg 2 (zon) Woander Forest 2 (zon) co 0-4
09 jan 20.00 s.v. Langeberg 2 (zon) V.V. De Leeuw 2 (zon) vr -
14 jan 10.30 s.v. Langeberg 2 (zon) RKVV Geertruidse Boys 1 (zon) vr -
28 jan 11.00 V.V. Schaesberg 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co -
01 feb 20.00 V.V. Schaesberg 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co 2-2
04 feb 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) EHC 2 (zon) co -
18 feb 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) FC Landgraaf 2 (zon) co 1-1
22 feb 20.00 s.v. Langeberg 2 (zon) EHC 2 (zon) co 0-1
25 feb 11.00 WDZ 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co 0-1
03 mrt 11.30 Voerendaal 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co -
07 mrt 20.00 Voerendaal 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co 2-0
10 mrt 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) FC Hoensbroek 2 (zon) co 2-1
17 mrt 11.00 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co 2-1
24 mrt 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) RKHBS 2 (zon) co 5-1
07 apr 11.00 BSV Limburgia/Kamerland 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co 1-2
14 apr 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) Sportclub'25 2 (zon) co 5-3
21 apr 11.45 Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co 2-0
28 apr 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) RKSV Minor 2 (zon) co 2-2
12 mei 12.00 Woander Forest 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co 3-1
20 mei 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) V.V. Schaesberg 2 (zon) co 1-3
26 mei 11.30 FC Landgraaf 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!