Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
29 aug 12.15 s.v. Langeberg 2 (zon) VV Schaesberg O19-1 vr 3-4
31 aug 19.30 s.v. Langeberg 2 (zon) Alfa Sport 2 (zon) vr 1-2
05 sep 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) Sporting Heerlen 2 (zon) be 1-7
12 sep 12.00 Heksenberg-NEC 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) be 0-1
19 sep 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) Groene Ster 2 (zon) be 0-6
26 sep 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) DESM 2 (zon) co 3-3
03 okt 12.00 MMC Weert 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co 2-3
10 okt 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) s.v. Laar 2 (zon) co 2-2
17 okt 11.00 Merefeldia 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co 2-3
31 okt 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) FC Oda 2 (zon) co 4-1
14 nov 11.00 FC Geleen-Zuid 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co 1-2
28 nov 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) SHH 2 (zon) co 3-4
05 dec 13.15 s.v. Langeberg 1 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) vr -
12 dec 11.00 s.v. Langeberg 1 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) vr -
01 feb 19.30 s.v. Langeberg 2 (zon) V.V De Leeuw 2 (zon) vr 4-1
06 mrt 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) VV Born 2 (zon) co 1-1
10 mrt 20.00 BSV Limburgia/Kamerland 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co 2-0
13 mrt 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 2 (zon) co 0-5
20 mrt 12.00 s.v. Laar 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co 5-1
27 mrt 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) MMC Weert 2 (zon) co 3-0
03 apr 12.00 SHH 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co 5-2
10 apr 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) FC Geleen-Zuid 2 (zon) co 3-1
24 apr 11.30 RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co 4-0
01 mei 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) Merefeldia 2 (zon) co 0-0
08 mei 11.45 DESM 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co 1-1
15 mei 11.45 s.v. Langeberg 2 (zon) BSV Limburgia/Kamerland 2 (zon) co 2-3
22 mei 12.00 FC Oda 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co 2-3
29 mei 11.00 VV Born 2 (zon) s.v. Langeberg 2 (zon) co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!